Время и стекло — україно—російська поп-група, утворена в 2010 році. До складу входять Позитив (Олексій Завгородній) і Надя Дорофєєва. Продюсери і автори пісень проекту — Олексій Потапенко (Потап), Тимур Юнусов(Тіматі)

У 2010 році Потап і Тіматі спільно з партнером продюсерського центру «MOZGI Entertainment» Іриною Горовий вирішив відкрити новий проект за участю Олексія Завгороднього, з яким він давно співпрацював, і дівчата-вокалістки. Для пошуку співачки було проведено Інтернет-кастинг. З десяти тисяч надісланих анкет найбільше зацікавило резюме Наді Дорофєєвої з міста Сімферополь, яка була запрошена на очний кастинг в Костромі і після успішного виступу стала учасницею «Время и стекло».

З Потапом і Тіматі Олексій Завгородній почав працювати ще в 11 років. Ранній старт у світі шоу-бізнесу дозволив йому взяти участь у багатьох проектах свого продюсера і виступити в більш ніж 300 концертах Потапа в Росії, Німеччині, Казахстані, Канаді, США та інших країнах. Надя Дорофєєва – лауреат міжнародних вокальних конкурсів, серед яких «Чорноморські ігри», фіналістка телепроекту «Фактор А» і переможниця російсько-голлівудського реаліті-шоу «Ікс фактор» Перший сингл «Время и стекло» – «Так відважно» - сучасний романс, написаний Потапом і Тіматі. Прем'єра пісні і кліпу відбулася 17 листопада 2010. Вже 10 днів ролик потрапив на 5-е місце за кількістю переглядів на YouTube у рубриці «Вітчизняні музиканти».

4 березня 2011 відбулася прем'єра кліпу на пісню «Люби мене по французьки», на зйомках якого Льоша і Надя перетворилися в гостей з майбутнього. 10 червня 2011 на всіх українських каналах стартував кліп «Ундіна», зйомки якого пройшли на баржі, а 21 листопада 2011 року - «Сумні казки», який завдяки акторській майстерності Льоші і Наді став схожим на міні-фільм з контрастними образами, яскравими емоціями та щирими переживаннями.

29 травня 2012 року учасники групи «Время и сткело» презентували ультрасучасний кліп «Перечитати», зйомки якого пройшли в Лос-Анджелесі. 11 грудня 2012 року відбулася презентація відео-роботи на ліричну пісню «Русалонька». Ця композиція виконана спільно з продюсероми групи Потапом і Тіматі, які також взяли участь у зйомках кліпу.

28 травня 2013 року – прем'єра запального кліпу «# Влучно», на зйомках якого Льоша (Позитив) і Надя влаштували погром в одному з київських торгово-розважальних центрів. 11 липня 2013 року відбулася презентація англомовної версії пісні Чому ти, чому назавжди» - «Harmonica». 12 листопада 2013 року вийшов ліричний кліп «Потанцюй зі мною», для зйомок якого була створена унікальна декорація – кімната з рухомими стінами. У 2014 Позитив і Надя презентували кліп «Зима в серці», зйомки якого з екстремальними пригодами пройшли в Мексиці.

Гурт «Время и стекло» приймає участь в українських і російських розважальних телевізійних програмах, серед яких – «Комеді Клаб», «БАВОВНА», «Велика різниця», «Великі перегони 2012», «Stand Up», «Comedy woomen», «Вечірній Ургант».

З 2013-го року «Время и стекло» виступає у супроводі балету «Flow Masters». У 2013-му гурт «Время и стекло» в рамках «MOZGI ТУР» разом з продюсерськими проектами Потапа і Тіматі, Тріо «Потап, Тіматі і Настя» і артистом Аркадієм Арканова, з величезним успіхом виступила у 24 найбільших містах Росії, включаючи Київ.

У 2011-му Надя брала участь у проекті «Фабрика Зірок 2», («Фабрика зірок 2»), в 2012-му - у проекті «Останній герой» на «Перший канал». З 2013-го Позитив є провідним на україно—російської радіостанції «Авто Радіо» у шоу «Мурзилки internacional вранці на Авто радіо». У 2013-2014 році Позитив і Надя виступили провідними хіт-параду «Російська 10ка» на каналі «Ru tv» (Росія).

Також «Время и стекло» були провідними хіт-параду «10 самих» та новорічного телевізійного концерту на російському каналі «Russian Music Box». Льоша (Позитив) і Надя були учасниками і гостями таких масштабних музичних заходів, як «Золотий грамофон», «Crimea Music Fest», «Премія RU.TV», «Слов'янський базар», «YUNA», «Партійна зона МУЗ-ТВ», вечірка «RU.TV» у Туреччині, «ColorFest», «Випускний бал-2013» (вечірка каналу RU.TV) і радіостанції DFM, «Премія Муз-ТВ 2015» в Астані(виступили на pre-party "OPEN AIR").

Гурт «Время и стекло» планували назвати «Мільйон зелених птахів» або «Льоша, додому!». Назва «Время и стекло» наснилося Потапу під час перельоту з Парижа в США, коли почалася турбулентність. Це гра слів, яка означає, що минув час старих артистів, і пора виходити на сцену нового яскравого молодіжному поколінню музикантів.

Новий сингл гурту "Ім'я 505" зараз (26.06.15) на 3 місці в чарті iTunes Кращі пісні, кліп на пісню на 2 місці в чарті iTunes Кращі відеокліпи. За три тижні кліп набрав більш ніж півмільйона переглядів на YouTube.


Джерело: https://ru.wikipedia.org/