«ХАС» - сольний проект лідера львівського гурту Rizups Назара Хассан.

Почав свій творчий шлях, як тільки навчився ходити.

Першою іграшкою була - МІТЛА, яку він уявляв собі гітарою.

Назар-Хайдар Хассан народився 13 січня 1991 року. За фахом економіст, цікавиться історією, психологією. Завжди при собі має хамсу і вервицю. Подобаються різні жанри музики. Про себе він каже: «Вдома у мене творчий безлад в кімнаті».

Народився у місті Києві в сім'ї лікарів-меломанів, проте більшу частину свого життя прожив у славетному місті Львові. З дитинства, мама Хаса прививала йому любов до якісної рок музики... Aerosmith та Queen, а бабуся - до народної творчості.

В шкільні роки, Хас почав захоплюватись хіп-хопом та під впливом західних артистів вирішив створити свій хіп-хоп колектив RIZUPS (Різапс ).

Перші пісні гурту відрізнялись своєю гостро соціальною лірикою, яка вже тоді не залишала байдужим нікого.

Студентські роки , Хас разом зі своїм гуртом присвятив участі у фестивалях та різноманітних конкурсах, одним з яких було шоу Україна Має талант , де RIZUPS стали півфіналістами.

Згодом, Хас взяв участь у ще одному вокальному шоу Х - фактор, де став фіналістом та увійшов в п'ятірку найкращих вокалістів краіни.

Одразу після завершення шоу, Хас завершив роботу над студійною платівкою гурту RIZUPS - "не бійся" та відправився в всеукраїнський тур на його підтримку, підчас якого був написаний ще один альбом "Хайдар".

На сьогоднішній день, Хас працює над своїм сольним одноіменним проектом. В усіх Інтернет магазинах світу вже доступний дебютний альбом "#1" - в підтримку якого триває всеукраїнський тур та відзняті відеороботи на основні сингли.


Джерело:http://www.nazarkhassan.com/