Зібров Павло Миколайович (нар. 22 червня 1957, Червоне Вінницької області) — український естрадний співак (баритон), автор пісень. Народний артист України.

Біографія та творчість

Павло Зібров народився 21 червня 1957 року в селі Червоне в родині болгарина Миколи Івановича Зіброва і українки Ганни Кирилівни Зібрової. Мати працювала вчителькою, батько був майстром на всі руки. Павло закінчив музичну спецшколу-інтернат ім. Лисенка в Києві, його брат Володимир Зібров — Московське військово-музичне училище. У 1981 році закінчив оркестровий факультет Київської державної консерваторії імені Петра Чайковського. У 1992 — вокальний факультет.

У 1986—1993 рр. — соліст Державного естрадно-симфонічного оркестру України.

З 1994 року — директор, художній керівник Театру пісні Павла Зіброва.

Викладач кафедри естрадного співу Київського національного університету культури і мистецтв.

Вранці 14 грудня 2013 року, коли готувався антимайдан проти Євромайдану, співак з гордістю повідомив, що відмовився співати на владному мітингу. Зібров повідомив, що представники Партії регіонів пропонували йому заспівати на їх мітингу — але він відповів відмовою, навіть не запитавши ціну.

Польська Залізниця Лова-Лова (PKP -Polskie Koleje Państwowe)
27 квітня 2016 року на каналі «Плюшевый Бруклін» з'явивився відеокліп на пісню Польська Залізниця Лова-Лова, в якому зачитав реп Павло Зібров .

Особисте життя

Перша дружина — Тетяна пішла до свого студента, тоді Павлові було 27 років;
Друга дружина — Марина Володимирівна Зіброва (народ. 25 серпня 1959, одружились 25 серпня 1994 року), працює директором, режисером і художником по костюмах в театрі Павла Зіброва;
Син — Сергій Зібров (народ. 18 червня 1983) (син Павла від першого шлюбу);
Донька — Діана Зіброва (народ. 21 лютого 1997);
Прийомний син — Олександр Зібров (народ. 1982) (син Марини від першого шлюбу), одружений з Аліною (народ. 1988);
Старший брат — Володимир Миколайович Зібров (народ. 1954) заслужений діяч мистецтв України, полковник у відставці, служив в ансамблі пісні і танцю, працює в театрі Павла Зіброва, у нього 4 дітей.


Джерело:https://uk.wikipedia.org/