dif_2019_05_25_21_36_56-1387 АНТИТІЛА - "HELLO" LIVE Full Concert 2019 / Stadium Arena Lviv — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

АНТИТІЛА - "HELLO" LIVE Full Concert 2019 / Stadium Arena Lviv

Перший стадіонний концерт групи! Дві з половиною години, близько 20 000 людей разом з Антитілами співали на «Арена Львів». Технічне й сценічне обладнання світового рівня та хіти, які полюбили мільйони людей по всьому світу, живий звук та відверті слова фронтмена Тараса Тополі зі сцени. Так розпочався стадіонний тур “Hello” та нова сторінка в історії гурту Антитіла.

25 травня 2017 року гурт відіграв заключний концерт в рамках туру “Сонце” на вертолітній площадці у Києві і з того моменту розпочалась підготовка до туру нового формату та масштабу. Майже два роки праці команди з-понад сотнею людей, втілення сміливих ідей та режисури, сучасна візуалізація. Але й були перешкоди! Нам прогнозували дощі, а дехто вважав що спорт і футбольний матч на новому газоні стадіону важливіші за музику. Все вдалось владнати, Антитіла відстояли концерт, хоча й пішли на обмеження щодо половини стадіону, мінімізувавши загрози для газону і майбутнього матчу збірної України.

Фото з офіційного сайту гурту Антитіла