live_temp_prew_mirzoyan Арсен Мірзоян | LIVE — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

Арсен Мірзоян | LIVE

Арсен Мірзоян — український виконавець, автор усіх своїх пісень, учасник шоу «Голос країни», має характерний тембр та манеру виконання.

 

Концерт Арсена Мірзояна в театрі ім. М. Заньковецької (Lviv live)

Концерт Арсена Мірзояна в Грушевський cinema jazz

Біографія

Арсен Мірзоян (нар. 20 травня 1978, Запоріжжя) — український виконавець, автор усіх своїх пісень, учасник шоу «Голос країни», має характерний тембр та манеру виконання.

Біографія

Народився та зростав у Запоріжжі. У 1995-му вступив до Запорізької державної інженерної академії на спеціальність інженер кольорової металургії. ВНЗ закінчив 2000-о року.

ВАТ «Запоріжсталь»

Після закінчення ВУЗу працював на «Мотор Січі», Запоріжжя. Та після того, як майже вся ВУЗівська команда КВК влаштувалась на роботу на ВАТ «Запоріжсталь» та організувала там однойменну команду, був запрошений на роботу в механічний цех комбінату, де пропрацював 12 років майстром дільниці.

Втрата слуху

У 2000 році повністю втратив слух на ліве вухо, у 2004-му — на праве. Проте лікарі завдяки протезуванню повернули йому можливість займатись музикою.

Особисте життя

Проживає в громадянському шлюбі з Тонею Матвієнко. Має двох синів від першого шлюбу, а 15 січня 2016 року Антоніна Матвієнко народила Арсену донечку Ніну.

ПОВНА БІОГРАФІЯ - Арсен Мірзоян