live_temp_prew_zlata Злата Огнєвіч - концерт "Моя історія" у Палаці "Україна" — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

Злата Огнєвіч - концерт "Моя історія" у Палаці "Україна"

Незабутня хореографія від Freedom-ballet, грандіонзні декорації з Італії, півроку підготовки і нарешті результат - сольне шоу Злати Огнєвіч на головному концертному майданчику країни - у Палаці "Україна".

Мрія Злати Огнєвіч втілилась у концерті "Моя історія", режисером якого стала Олена Коляденко.

Продюсером шоу "Моя історія" була Вікторія Некрасова.

Більше двадцяти концертних номерів - дві години шоу-програми світового рівня. Тисячі відгуків від прихильників таланту з усього світу!

Після цього концерту 8 грудня 2016 грудня та телетрансляції Злата Огнєвіч вирішила організувати ще один виступ у тому ж Палаці "Україна".

Біографія

Злата Огнєвіч народилася в місті Мурманську. Оскільки служба батька передбачала часті переїзди, Злата жила і в Санкт-Петербурзі, і в Мінську. Її життя різко змінилася, коли родина переїхала в Україну, в мальовниче місто Кримського півострова Судак. З тих пір в житті Злати з'явилося дві пристрасті - гори і море, а трохи пізніше і найбільша пристрасть - музика. У 18 років Злата їде до Києва, де і почалося її становлення як професійної співачки. Тут у Вищому музичному училищі імені Глієра вона осягала майстерність естрадного вокалу. А потім продовжила навчання в Київському Інституті Музики, але вже на відділенні джазу. На шляху до успіху Злата придбала безцінний досвід у Державному Ансамблі пісні і танцю Збройних Сил України. Про неймовірний талант молодої співачки говорять численні перемоги, яких вона досягла за надзвичайно короткий термін: переможниця конкурсу "Перша співаюча радіо ведуча", фіналістка національного відбору конкурсу "Євробачення-2011", переможниця популярного телешоу "Народна зірка 3".

ПОВНА БІОГРАФІЯ - Злата Огнєвіч