Підопічний Дорна з «Голосу країни» представить власний проект OSADCHUK

22 лютого 2017 289 times
(0 votes)

Про що хоче чути жінка і боїться сказати молодий чоловік: епатажний трек OSADCHUK - "Спать с тобой"

Автор гучних хітів для LOBODA і безлічі пісень таких артистів як Ані Лорак, Іраклій, Сергій Лазарєв, Лоліта, Філіп Кіркоров та ін., представить свою першу пісню в якості сольного артиста.

Андрій Осадчук, відомий широкій аудиторії участю в шоу «Голос країни-6», є одним з найбільш затребуваних композиторів СНД, при цьому автор прийняв рішення про створення власного музичного проекту OSADCHUK і презентує свій дебютний сингл «Спать с тобой».

Осадчук написав понад 200-т пісень, його музична лірика, виконана LOBODA в дуеті з Emin «Смотришь в небо» була відзначена премією YUNA 2015 року, а пісня «Пора домой» тільки дивом не отримала "Пісню року" на тій же YUNA роком пізніше, поступившись треку Бумбокс і Pianoboy, при цьому беззаперечно підірвавши радіоефіри і ставши однією з найпопулярніших пісень в Україні та СНД. Але після 3-х років роботи з відомими виконавцями артист вирішив прийняти участь у популярному телепроекті з власною піснею "Облиш" (відомої у виконанні Loboda), де в вокальний талант молодого музиканта повірили не лише глядачі, а й такі профі, як Іван Дорн і Святослав Вакарчук, повернувшись до артиста в своїх кріслах.

Сьогодні увірватися в світ шоу-бізнесу OSADCHUK вирішив за допомогою провокаційного треку і не менш відвертого кліпу, прем'єра якого відбудеться в кінці лютого в рамках презентації сольної програми артиста. Дату виконавець вибрав невипадково, саме в цей щасливий для музиканта день рівно рік тому відбувся доленосний телеефір.

- Цю пісню я не показував нікому зі своїх колег, томущо переконаний, це абсолютно нова енергія, яка почне мою повноцінну драматичну сольну історію. Над композицією «Спать с тобой» я працював разом з саундпродюсером і, за сумісництвом, з другим учасником проекту "OSADCHUK"

- Артемом Шаповаловим. Так довго над треком я ще не працював ніколи, до того ж паралельно готувалися ще 3 композиції для дебютної програми. Тому тільки через рік після телешоу, можу нарешті представити те, до чого йшов протягом майже 9-ти років в шоу-бізнесі. Це сучасний рок-н-рол з найсильнішими вібраціями жадання, можливо саме мого до Творчості, але однозначно там є Жінка - зазначив OSADCHUK.

Також напередодні Дня всіх закоханих артист виклав в мережу тизер майбутнього відео на пісню «Спати з тобою», що складається з еротичних кадрів. Головну роль в кліпі виконав сам Андрій Осадчук, а компанію на майданчику йому склала відома модель - Любов Конєва.

- Посил цієї пісні такий, що іншого відеоряду до неї просто не могло бути, перший трек - не час для глибокого символізму. До того ж сьогодні не так багато артистів здатних показати якісний контент такого плану. Але ж кожна жінка бажає чути ці слова, якщо вони дійсно сказані щиро. До того ж це свого роду гімн молодого чоловіка: я впевнений в собі і не боюся про це заявляти. Тому ми зробили собі виклик і постаралися розповісти історію синглу на мові тіла та інстинктів, - прокоментував артист.

Слухайте прем'єру синглу онлайн і на радіостанціях країни «Спать с тобой» OSADCHUK: