Ivan NAVI у концертному номері на премії YUNA2017 символічно показав становлення нової української музики

23 лютого 2017 230 times
(0 votes)

Номінант YUNA2017 в категорії "Відкриття року" Ivan NAVI на сцені музичної премії виконав свій хіт "Такі молоді".

Артист представив яскравий номер у зелено-чорно-білих тонах. За задумкою режисера Германа Ненова, сцена була залита зеленим світлом, а на екранах «виростали» фігури нової генерації українських музикантів. Динамічний «зелений» номер супроводжувався світловим шоу та ефектною танцювальною постановкою.

"Мені приємно бути одним з тих, хто створює хвилі в сучасній українській музиці, - ділиться враженнями від церемонії YUNA2017 Ivan NAVI. - Минулий рік був особливим: дуже багато артистів знайшли своє звучання, змогли донести свою творчість до слухачів. Особливо гордий був виступати на одній сцені з музикантами, яких я дуже поважаю за творчість та самобутність. Дякую музичним експертам та фанам, які підтримують та надихають."

Ivan NAVI став одним з небагатьох артистів, які в перших півроку після появи на сцені можуть записати в свій творчий актив сольний виступ на такій масштабній музичній церемонії як YUNA. Це відмітив у своєму коментарі щодо виступу Ivan NAVI музичний критик та головний редактор інтернет-журналу про сучасну музику Live.Karabas Ігор Панасов:

"Красивое, стильное выступление. Здорово, что его увидела большая аудитория. Как для первого полугода на сцене и первого выступления на таком уровне как церемония YUNA – очень даже хорошо".