Фіналісти національного відбору на Євробачення - 2017

24 лютого 2017 470 times
(1 Vote)

Вже цієї суботи, 25 лютого, 6 талановитих виконавців будуть боротися за можливість представляти Україну на Євробаченні-2017. Протягом трьох тижнів шли запеклі бої серед артистів за місце виступати у фіналі національного відбору на Євробачення-2017.

Хто ж ці щасливі фіналісти?

O.TORVALD – TIME

Відомий український рок-гурт, який не перестає дивувати своїх прихильників новими хітами і цього разу здивували не менш, успішно представивши свою нову пісню «TIME» до національного відбору на Євробачення -2017 від України. У пісні «TIME» лідер гурту Женя Галич закликає цінувати кожну хвилину свого життя, не витрачати його не безглузді речі та проводити більше часу зі своїми близькими людьми.

MELOVIN – WONDER

Молодий український співак, відомий усім, як переможець шоу «Х-Фактор», гідно виступив у відборі та одразу став «народним улюбленцем». MELOVIN презентував свою нову пісню «WONDER», чим і здобув місце у фіналі.

Сальто назад – О мамо

Саша Таб фронтмен гурту «Сальто назад» єдиний, хто презентував свою пісню українською мовою. Співак прокоментував це таким чином: «Мама - всіма мовами "мама", зрозуміють…».

TAYANNA - I Love You

Співачка TAYANNA, відома усім як Тетяна Решетняк, своїм виступом вразила усіх. ЇЇ пісня «I Love You» була настільки емоційна та щира, що одразу знайшла місце у серці кожного. Композиція була створена разом з відомим співаком Максом Барським.

ILLARIA - Thank You for My Way

Українська співачка ILLARIA, в своєму образі мавки на національному відбору до Євробачення-2017 зачарували одразу усіх. Особливо приємно вражений її виступом залишився продюсер Костянтин Меладзе. У пісні «Thank You for My Way» вона розповідає про особисту історію кохання.

Rozhden – SATURN

Співак Rozhden, який так стрімко набирає популярність серед слухачів, представив досить позитивну пісню SATURN, з якою і пройшов у фінал. Поєднавши в одній композиції фанк, хіп-хоп і танго, вона вийшла дійсно енергійною і слова пісні дуже легко запам’ятовуються. Як розповідає сам співак, це його спроба вийти за межі звичного творчого бачення і спробувати щось нове.