Талант-шоу - це трамплін для починаючих артистів, але найчастіше це гра на виживання?

24 лютого 2017 254 times
(2 votes)

Талант-шоу - це трамплін для починаючих артистів, але найчастіше це гра на виживання.

Будь-яке шоу створює певний темп в житті виконавця і як правило дуже швидкий. Ми поцікавились у випускників талант-шоу, якби у них була можливість повернути час назад, чи вибрали б знову артисти тернистий шлях через шоу або змінили б своє рішення?

Влад Курасов (Х-фактор)

- Я не звик шкодувати про вчинки, які вже зробив і про рішення, які прийняв. Це вже сталося, я вдячний за досвід, який отримав від участі в талант-шоу. І якщо говорити про можливість повернути час назад, то я б вчинив так само.

Рома Веремейчик (Х-фактор)

- Для людини, яка хоче пов'язати своє життя зі сценою участь в подібних шоу хороша можливість бути почутим широкою аудиторією. Безсумнівно, досвід отриманий на проекті безцінний. Я не шкодую, що пішов на кастинг "Х-Фактор", я йому багато в чому вдячний і, звичайно ж, свою перевагу віддаю саме цьому шоу.

Олександр Порядінскій (Х-фактор)

- Якби у мене була можливість повернути час, я б нічого не змінив. Я все одно взяв би участь саме в проекті «Х-фактор». Це була моя мрія. Все так як і повинно бути!

Еліна Іващенко (Голос діти)

- Для мене було важливо навчитися чомусь новому і підвищити свій рівень майстерності в музиці. «Голос діти» - це наймасштабніший і професійний дитячий вокальний проект на українському телебаченні! Тіна дала мені зрозуміти як працюють професіонали і скільки етапів потрібно перебороти, щоб стати успішною співачкою! І якби у мене був знову вибір, я б обрала саме "Голос діти", оскільки це не просто шоу, а якісний проект!

MamaRika (Фабрика Зірок 3)

- Я б нічого не змінювала в своєму житті, в принципі. Ні про що не шкодую. "Фабрика зірок 3" визнана найуспішнішим розважальним теле-шоу за всю історію незалежного українського телебачення. Я вдячна проекту за відмінний старт.