Феєричне повернення Katya Chilly

28 лютого 2017 368 times
(0 votes)

Талановита українська співачка Katya Chilly вразила усіх своїм виступом у пісенному шоу «Голос країни».

26 лютого, під час «сліпих прослуховувань» на сцені «Голосу країни» з’явилася дівчина, яка зробила неможливе. Її виступ був настільки потужним та чаруючим, що усі хто це бачив, завмерли від захоплення.

Катя ЧилиТакого неймовірного повернення, після майже 10-річної перерви не очікував ніхто.

Katya Chilly розвернула крісла одразу усіх 4 суддів, і у відповідь отримали виключно позитивні коментарі.

"Я у повному захваті. Я одразу зрозуміла що на сцені стоїть музикант. За цими програшами, за цими переходами у ритмі", - прокоментувала Джамала.

"Ти – відкриття для України. Як ти потрібна Україні, як ти потрібна нам, такою як ти є. Дякую тобі величезне за серце твоє, за душу, за твою відкритість. Дякую", - сказав Сергій Бабкін.

"Катюшо, з поверненням вас. Дуже чекали цього повернення", - звернулася до співачки Тіна Кароль.

"Я, звичайно, слухав касету колись, таку синеньку, вона в мене була. Але щоб я так побачив тебе, ще й тут. Це чудово. Дякую тобі. Можна я помовчу", - сказав Потап.

Але як стало відомо згодом, виявилося, що Катя навіть не очікувала такої реакції суддів і прийшла аби просто заспівати пісню. Після чого, судді почали вмовляти її залишитися і продовжити далі боротьбу у проекті.

Несподівано для самої себе, вибір дівчини випав на Тіну Кароль. Тож тепер, у команді Тіни Кароль стало ще на одну талановиту співачку більше.

На сьогоднішній день, відеоролик з виступом Katya Chilly набирає все більшої популярності та гарних відгуків у бік співачки.