​ШАNA зіграє в Харкові два весняних концерти

28 лютого 2017 281 times
(0 votes)

17го та 18го березня, після зимового мовчання, разом з весняним пробудженням, зазвучить ШANA. Колектив зіграє в рідному Харкові два акустичних концерти.

На сцену разом з музикантами ШАNA, вийдуть з вже давно всім знайомі - харизматичний віолончеліст Віктор Рекало та відомий саксофоніст Сергій Савенко. Також ШАNA обіцяє порадувати новими піснями, експериментами з фольклором і електронікою, а також незмінним магічним звучанням.

«Ми зазвучим акуратно і глибоко, щоб не сполохати перші теплі промені, щоб почути довгоочікуване спів птахів і відчути запах молодої зелені, яка ось-ось заволодіє всім навколо. Це буде незабутня звукова магія», - ділитися тонкощами акустичної програми лідер гурту ШАNA Катаріна Леонова. Акустичні концерти пройдуть в арт-клубі «Pintagon». Квитки в касі клубу.

Гурт ШАNA минулого літа зіграв на київському НСК "Олімпійський" на одній сцені з Muse, RHCP, Hurts, в рамках масштабної музичної події UPark Festival. У листопаді 2016 року ШАNA в рідному Харкові представила на сцені Театру імені Т. Шевченка унікальну програму – дійство-містерію «Таємні коді», де об'єднала музику, театр і танець.

Відразу після акустичного концерту ШАNA планує невеликий тур містами України, де познайомить слухачів зі своєю «електронною» програмою.