Катя Бужинська, Наталя Могилевська, Alyosha чи Наталка Карпа. Хто є музою молодого співака Романа Скорпіна?

28 лютого 2017 282 times
(0 votes)

Український співак Роман Скорпіон, в якого нещодавно відбулась прем’єра нової, ліричної пісні «Давай будем разом», сколихнув мережу загадковістю та викликав багато запитань… Кому ж присвячена пісня?

Роман поділився, що пісня була написана для коханої людини, і розповідає про нерозділену любов і про те, що потрібно берегти один одного. Артист до останнього тримає в таємниці ім’я своєї обраниці, однак, він натякнув, що це публічна особа. У соціальних мережах на фото з Романом можна побачити відомих українських зірок шоу-бізнесу, яких співак пристрасно обіймає, що свідчить про тісний зв’язок між ними.

Припускають, що пісня могла бути написана і присвячена Каті Бужинській, з якою в Романа багато спільних фото.

«Дорога Катерино! З Днем народження! Скільки добра і любові в Твоїх очах, скільки достоїнства, скільки чудових пісень. Здоров’я та успіху! Нехай так буде завжди! Захоплююсь і люблю. З Днем народження!!!» – підписав світлину на своїй сторінці Роман Скорпіон.

Артисти неодноразово виступали на одній сцені, де можливо, і сколихнула їхня симпатія.

Також припускають, що обраницею могла стати легендарна Наталя Могилевська, яка нещодавно розповіла про своє нове кохання та випустила пісню «Я завелась», в якій теж розповідає про своє кохання.

Багато запитань викликає і це, надто радісне та світле фото із співачкою Alyosha. Можливо, саме її у пісні Роман благає бути разом?

Ще одна співачка, яка привернула увагу, Наталка Карпа. Усміхнені та щасливі разом, вони не можуть не викликати підозри, прості дружні відносини чи щось більше? Можна лише припускати, адже співачка нещодавно вийшла заміж.

«Вона просто прелесть» - написав Роман.

Нагадаємо, що композиції Романа Скорпіона, написані раніше «Поцілую» та «Закохався», теж викликають хвилю запитань, оскільки, любовна тематика присутня і в них, що свідчить про закоханість співака.