Анна Добриднєва показала свою «Ту-Ру-Ту» (ПРЕМ’ЄРА)

02 березня 2017 337 times
(0 votes)

Відома співачка взяла участь у міжнародному проекті та записала пісню українською мовою

З початком весни Анна Добриднєва знову радує прихильників своєї творчості – співачка презентує новий хіт, перший в репертуарі артистки україномовний сингл з нехитрою назвою «Ту-Ру-Ту». У новій пісні Добриднєва виступила автором слів, а музику написав американський композитор і виконавець Terry Josiah Sharpe, з яким співачка познайомилась кілька років тому у Лос-Анджелесі на зйомках свого відео на трек «Футболка». Вже зараз ця світла, життєствердна пісня обіцяє стати справжнім хітом прийдешньої весни.

За словами співачки, усі події у її житті невипадкові. Познайомившись у Каліфорнії з Tarry, вона не могла й припустити, що ця зустріч матиме творче продовження, що призведе до музичної колаборації у майбутньому. Але Tarry був вражений талантом і харизмою Анни й запросив артистку до свого міжнародного проекту «The Gratitude Song», у якому артисти різних країн світу записують частину його однойменної пісні на своїй рідній мові й розповсюджують посил добра усією земною кулею. Добриднєва радо відгукнулася на цю пропозицію – у вересні минулого року написала вірші українською мовою і записала на студії куплет і приспів цієї пісні.

Після публікації запису співачка отримала чисельні позитивні відгуки, резонанс у соціальних мережах й прохання записати повноцінний сингл. Пів року потому, Анна Добриднєва презентує цей легкий, життєствердний хіт українською мовою під назвою «Ту-Ру-Ту».

- «Ту-Ру-Ту» - про мене сьогодні, про мій світогляд і ставлення до життя, - говорить Анна Добриднєва. Ми часто самі себе загонимо в якісь емоційні рамки, шукаємо проблеми там, де їх немає і бути не може. Але життя – таки ж прекрасне! Воно набагато простіше, ніж нам часом здається і ставитися до нього слід зовсім інакше – вміти радіти простим речам: новому дню, що приходить за ніччю, сонцю, вітру, людям поруч, вірі у те, що все у нашому житті досяжне, і, звичайно, ж мріяти! Люди, все у вас однозначно буде добре, потрібно лишень десь всередині себе навчитися бути щасливими! Тому вдихайте свіже весняне повітря на повні груди, посміхайтеся перехожим, наспівуйте «Ту-Ру-Ту» і ця весна для вас буде точно щасливою! – коментує співачка.