Травневі фестивалі України

02 травня 2017 1557
(1 Vote)
  • Comments:DISQUS_COMMENTS

Ми вирішили трохи допомогти вам у плануванні вихідних та розповісти про музичні фестивальні події, які плануються до кінця літа. 

Сьогодні розпочнемо з травневих фестивалів.


6—7 травня

ROCK AREA (Чернівці)

ROCK AREA 2017

IV Щорічний рок фестиваль в м. Чернівці


5—7 травня

Тернопільська Брама (Тернопіль)

 Фестиваль Тернопільська БРАМА| 5-7.05.2017

"ТЕРНОПІЛЬСЬКА БРАМА" стане гучним початком фестивального сезону у Тернополі, адже організатори збираються запросити ледь не всю Україну стати свідком встановлення кулінарного рекорду – найдовшої в Україні 400-метрової ковбаси. Яку, до речі, роздаватимуть безкоштовно.

Розважатимуть фіналісти Х-ФАКТОРУ та ЄВРОБАЧЕННЯ!


5—7 травня

Арт-Фестиваль NEWWAVEЕXHIBITION (Львів)

Арт-Фестиваль #NEWWAVEЕXHIBITION

5-7 травня у FESTrepublic club найяскравіша подія весни - арт-фестиваль NewWaveExhibition.

На вас чекатимуть:
- виступи гуртів The Cancel Band, Brunettes Shoot Blondes, Secret Avenue, ZAPASKA, Love Rebel Gang (Swe/Fin/Ukr), Submarine, Ptashnik, Secret Forest, Collegium Musicum, MODAQAZIMODA та ін;


12—14 травень

Мистецький фестиваль "Ї" (Тернопіль)

Мистецький фестиваль «Ї»

12-14 травня у Тернополі відбудеться 5-й Мистецький фестиваль «Ї», який згуртує навколо себе найвідоміших представників сучасного літературного процесу, музикантів, художників, режисерів та лекторів. У ході дійства пройде перший конкурс відеопоезії "МонОкль".


17—21 травня

Книжковий Арсенал (Київ)

Мистецький арсенал

Мистецький арсенал є флагманською українською інституцією культури, яка у своїй діяльності інтегрує різні види мистецтва – від сучасного мистецтва, нової музики й театру до літератури та музейної справи.


20 травня

День Вуличної Музики (Київ та інші міста Україні)

День Вуличної Музики

День Вуличної Музики – наймасштабніший волонтерський проект у світі, започаткований як музичний флешмоб у 2007 році литовським музикантом Андрюсом Мамонтовасом [Andrius Mamontovas] у Вільнюсі (Литва).


26—27 травня

Rock&Buh FEST (Хмельницький)

Rock&Buh FEST (Хмельницький)

Музичний фестиваль в м.Хмельницькому!
26-27 травня

  • Тартак
  • Моторролла
  • Чумацький Шлях

та багато інших,список поповнюється!


29 травня—4 червня

Тарасова Гора (село Свидівок під Черкасами)

Тарасова Гора

"Тарасова Гора" - найбільший мотофестиваль України і країн СНД. Проходить щорічно (з 2002-го року) в перші вихідні червня на березі Дніпра в Шевченковому Краю, збираючи до 5-6 тисяч мотоциклістів України та інших країн. Фестиваль тричі визнавався одним з кращих мото-заходів СНД на міжнародній конференції мототуристов в Москві, а так само увійшов в сотню кращих фестивалів України. З 2003 року фестиваль набув статусу Міжнародного.