Інтернет-прем’єра студійного запису пісні «Дівчина - терористка»

04 травня 2017 971
(2 votes)
  • Comments:DISQUS_COMMENTS
Інтернет-прем’єра студійного запису пісні «Дівчина - терористка» Copyright: гурт ІСПАНІЯ

16 лютого відбулась інтернет-прем’єра студійного запису пісні «Дівчина - терористка» гурту ІСПАНІЯ

«Дівчина – терористка» - пісня про ту, яка шантажує коханням. «Мала зваблива шантажистка» невдоволена звичайними «нудними» стосунками і прикрашає їх ревнощами та погрозами зради. Пісня змальовує реальні відносини. Драйвова панкова тема про життя без прикрас.

Текст і музика нового синглу написані спільно учасниками гурту ІСПАНІЯ – Олексієм Зволинським та Анісом Еттаєбом. Тема навіяна ідеєю створення історій, які б змальовували правдиві життєві ситуації, які рідко хто оспівує в поезії. Чесна музика, що знаходить відгук у звичайних людей, які живуть не фантазіями, а реальним життям – це основна ідея всієї творчості гурту.

«Можливо, саме послухавши цю пісню, хтось зрозуміє, в чому ж біда його стосунків. Якийсь чолов’яга зрозуміє нарешті, від чого казиться його кохана і або почне більше приділяти їй уваги, або відпустить туди, де їй цікавіше. Так виходить, що ми створюємо таку собі «терапевтичну» музику. А чому ні?» - Льоша Зволинський.

Доречі, музиканти гурту сатиричною зробили не лише пісню, але й відео до неї. Для любителів загадок музиканти «приховали» у кадрах зображення з елементами еротики, помітити яке можна, лише уважно переглянувши відео до кінця.