Український рок-гурт «НАТОЛІЧ» анонсував вихід другого студійного альбому

14 травня 2017 1003
(2 votes)
  • Comments:DISQUS_COMMENTS
Український рок-гурт «НАТОЛІЧ» анонсував вихід другого студійного альбому Copyright: Український рок-гурт «НАТОЛІЧ»

Український рок-гурт «НАТОЛІЧ» анонсував вихід другого студійного альбому з «живою» інтерактивною обкладинкою та запрошує на першу в Україні презентацію у Дніпрі.

Днями було оприлюднено новий, другий студійний альбом гурту НАТОЛІЧ - «АmonRa». Про це музиканти повідомили на офіційних сторінках соціальних мереж з посиланням на iTunes та Google Play для завантаження.

Костянтин Рафальський:

«В нашому другому альбомі «АmonRa» пісні досить різні - протилежні за концепцією та емоціями. Наприклад, «Револьвер», «АmonRa» та «Пророк» - пісні соціального змісту, що спонукають задуматись над певними важливими речами… Ми чимало експериментували, докорінно змінювали саунд, шукали цікаві рішення, однак загальна філософія гурту залишалась незмінною – ви почуєте тільки чесні тексти та все той же нескінченний драйв..»

Гурт «НАТОЛІЧ» завжди прагнув до творчих інновацій. Від так, музиканти, створили унікальну обкладинку до альбому, яка стане певним інтерактивом між ними та слухачем. «Вийти на зв’язок» з гуртом дуже просто – потрібно лише придбати диск і увімкнути власний гаджет.

Офіційний реліз платівки відбудеться 19 травня у дніпровській філармонії ім. Л.Б. Когана. По суті, це унікальний та єдиний на сьогодні в Україні концерт-презентація, де буде вперше представлений альбом «АmonRa» «наживо». Окрім пісень з нового альбому, прозвучать вже добре відомі хіти гурту. Також музиканти обіцяють багато музичних сюрпризів та насичену шоу-програму, в тому числі за участю духових віртуозів Дніпра - струнного квартету «Tonart», Лери Кибець, Андрія Кочурова та Юлії Шевченко.

Робота над платівкою тривала близько року, але більшу частину роботи із запису пісень було проведено впродовж останніх місяців. Альбом включає в себе 15 композицій , чотири з яких вже стали відомі загалу раніше у якості синглів: «До дна», «Револьвер», «Amon-Ra», «Габаритами». Альбом містить спільну роботу з Максом Поллюлем (M-Pill) пісню «Не моє» та remix версію пісні «Очі» . Основна частина по запису платівки «АmonRa» проходила на студіі у Дніпрі – «Armada Sound Dnipro UA» за участі Андрія Богданова та Юрія Яхно. Також до роботи над платівкою долучились Максим Сиволап, Данило Рафальський та Андрій Карачун. Зведення та мастерінг альбому було проведено Юрієм Яхно на студії «Armada Sound Kraków PL» у Польші. Продюсування: Юрій Яхно, Андрій Богданов, гурт «НАТОЛІЧ». Незмінним автором пісень є фронтмен гурту «НАТОЛІЧ» Костянтин Рафальський.

Вже сьогодні альбом «АmonRa» доступний на iTunes та Google Play:

iTunes- https://goo.gl/oJ4vJC
Google Play - https://goo.gl/epjNnA

Додаткова інформація