Прем'єра на UA MUSIC. Французький співак Поль Манондіз записав пісню зі своєю дружиною-українкою

19 травня 2017 2195
(1 Vote)
  • Comments:DISQUS_COMMENTS

Лірична композиція має романтичну назву «Зацілую».

Поль Манондіз продовжує активно поповнювати свій творчий багаж. Нещодавно французький співак записав свій перший дует із власною дружиною Оленою. Лірична композиція має романтичну назву «Зацілую» та була офіційно презентована пізно увечері учора, 18 травня.

Зазначимо, що це уже друга дуетна робота співака, презентова у поточному році. На початку квітня відбулася прем’єра відео на спільний переспів із українцями B&B Project відомого хіта Джо Дассена «Et Si Tu N'Existais Pas».

Зазначимо, Поль Манондіз – французький співак, який завоював Золотий приз Королівської Консерваторії Брюсселя. У його репертуарі пісні французькою, англійською, а з недавніх пір – і українською мовами.

Співак народився в Брюсселі, почав співати ще з дитинства, займався з репетитором по вокалу, пізніше вступив до консерваторії. У 20 років Поль переїхав до Парижа, де розвивав свій талант, співпрацюючи із звукозаписними компаніями. З 2015 року Поль живе в Україні зі своєю дружиною. Україна, за словами співака, вразила його своєю привітністю і відкритістю.

На сьогоднішній день у активі Поля такі україномовні пісні, як: «Черемшина», «Небокрай», «Люляй Люляй», «Вирушали Хлопці» та інші.