Антитіла змусили небо плакати, а людей стрибати

26 травня 2017 8236
(1 Vote)
  • Comments:DISQUS_COMMENTS
Антитіла змусили небо плакати, а людей стрибати Copyright: Фото: Александр Гусев

Вчора відбувся фінальний концерт гурту Антитіла, який знаменував закінчення великого Всеукраїнського туру "Сонце".

Звичайним концертом це звісно важко називати, тому що це було більш святкування та зустріч старих друзів. Музика качала, і складалось враження що підлога просто трісне під гопаком розпаленого натовпу фанатів. І певне погода була також на стороні виконавців. Накал позитивних емоцій трохи збивав невеликий дощ, який додавав більш ефекту виступу, а ніж дискомфорту.

Концерт розпочався вибухово і утримував цю енергетику практично до самого завершення. Кожна пісня супроводжувалась розповіддю Фронтмена гурту Тараса Тополі. Відчувалося бережливе та натхнене відношення гурту до кожної пісні, історії її створення та важливість донести цю історію до слухача. Слухати ці історії перед кожною піснею було дійсно цікаво. Ти як би починаєш сприймати пісні вже зовсім по іншому. Слухати і розуміти кожне слово.

Знаючи патріотичне відношення гурту до країни та безмежну любов до міста Київ не обійшлося без лірики. Декілька пісень та передмова підганяли ком під горло.

Як зазначив сам Тарас, на концерті була виконана повна програма альбому "Сонце".

Загалом концерт відбувся на високому рівні. Звук, світло, місце проведення і саме головне гурт Антитіла.

Фінал туру для нас може означати лише те, що нам тепер потрібно очікувати нові сюрпризи та звершення від гурту, який ні коли не зупиняється на великому музичному шляху!