14 травневих фестів України!

29 травня 2017 2034
(1 Vote)
  • Comments:DISQUS_COMMENTS

Розпочались теплі дні і ночі! Комусь рве на море, а хтось лишається вдома та вже розмірковує куди подітися та де розважитись. 

Ось вам нова підбірка заходів на травень місяць! І не кажіть. що ми не попереджали...

3 червня Holi Dance Uman Умань

3 червня о 15.00 тисячі запальних та енергійних людей зберуться на центральній площі міста, щоб розфарбувати своє життя найяскравішими барвами та розпочати літо 2017 з мегапозитивом!

2—3 червня Білі Ночі Київ

Концепція вечірки наступного року це танцполи по різних музичних напрямків - від Disco до Drum n Bass, від костюмів в паєтках до реперських кепок, від келиха ігристого до міцних коктейлів від кращих барменів міста.

2—4 червня Вертифест Нові Петрівці на Київському морі

3—4 червня Кодима-фест 2017 Івашків, Одесa

Це нова платформа спілкування творчих людей, вільний простір пізнання традиційної культури Південного Поділля, модернових музичних фольк-напрямів та осягнення сучасного екосвітогляду.

4 червня ОБНОВА-ФЕСТ Чернівці

Поєднуючи українські народні звичаї і традиції, духовну обрядовість з історичним минулим та сучасною молодіжною культурою, сприяти зростанню національної самосвідомості молодих людей, вихованню гордості та патріотизму до своєї держави, рідного краю, міста.

16—18 червня REGGAE FESTIVAL Харків

16—18 червня Рок-Булава Переяслав-Хмельницький

18 червня Midsommar- фестиваль скандинавської культури та побуту Чернівці

Хочемо представити Вашій увазі уже другий за рахунком фестиваль скандинавської історії та культури у Чернівцях . Його основною метою та ідеєю є наше бажання ближче познайомити всіх охочих з тим, чим ми займаємося, чим живемо та тим, що нас надихає. Нам дуже хотілося б, щоб в цей день Ви змогли доторкнутися до історії, відчути її у Ваших очах, у Ваших руках та у Вашій душі.

24—25 червня Стара Фортеця Тростянець

24—25 червня ГайдаFest Черкаси

Всеукраїнський open-air ГайдаFest-2017 відбудеться 24-25 червня в Черкасах на березі Дніпра у центральному парку Долина троянд і стане справжнім культурним святом до Дня молоді! ВХІД ВІЛЬНИЙ!

23—27 червня Alfa Jazz Fest Львів

Міжнародний джазовий фестиваль, який щороку проходить у форматі open-air в червні у Львові (Україна). Концерти за участю понад ста музикантів на трьох сценах у місті, понад 40 000 глядачів, 100 акредитованих журналістів ― це історія «Alfa Jazz Fest» попередніх років. Перший фестиваль успішно пройшов в 2011 році.

28 червня—02 липня Atlas weekend Київ

Музичний фестиваль Atlas Weekend відбудеться в Києві на ВДНГ з 28 червня по 2 липня. 2017 року захід набирає обертів та стає масштабніший: на фестивалі буде працювати шість денних сцен та дві нічні. На території буде ще більше активностей, а лайн-ап стає різноманітніший!

30 червня—02 липня OSTROV FESTIVAL Київ

2017 рік стане для фестивалю Ostrov по-справжньому особливим - триденне свято електронної музики, частиною якого ми всі станемо зовсім скоро.

30 червня—02 липня Мольфар рок Східниця, Львів

Львівська область смт "Східниця" МОЛЬФА дасть жару на фестивалі "МОЛЬФАР РОК" !
Фестиваль триватиме 3 дні з 30.06 по 02.07!
Слідкуйте за інформацією !

Теги