Violet Dust - Observer EP, Self-Released 2017

30 травня 2017 4911
(1 Vote)
  • Comments:DISQUS_COMMENTS
Violet Dust - Observer EP, Self-Released 2017 Copyright: Фото надане виконавцем

У 2017 році видати реліз незвичайним чином вже давно не розкіш і не "надумування". Альбоми вже виходили на флешках, виконавці ховали диски по містах, влаштовували квести, де потрібно було зібрати розкидані в різних місцях пісні - чого тільки не вигадували. Новий ЕР Violet Dust, Observer, як яскравий приклад переміщення музики в абсолютно електронну площину - ніяк не захотів виходити звичним способом.
 
Реліз являє собою плакат з QR кодом, який веде до прослуховування матеріалу на сайті виконавця. Такі плакати розміщені як в популярних, так і в найнесподіваніших місцях Києва. У цьому виді релізу все: і бажання проводити якомога менше фізичних носіїв, і бажання перейти в "цифру", та й підказка, що за музика чекає відсканувати код. Адже вся справа в тому, що Observer EP - абсолютно електронне творіння. У записі не брали участь живі інструменти - тим цікавіше звучить їх імітація в окремих піснях.
 
Послухавши реліз, розумієш, що саме такою має бути якісна електронна поп-музика 2017 року. Причепитися до ЕР не вийде навіть у самого цинічного музичного критика: мелодії чіпляють увагу, і не набридають навіть після годинного закільцьовування. Тут є м'який вокал, повітряний синтезатор і танцювальні біти, під які складно всидіти.
 
[Проект] Violet Dust вже встиг двічі відзначитися на Aristocrats.fm - провідні залишилися задоволені матеріалом і взяли в ротацію кілька пісень. До речі, помітили Violet Dust і Indie Fiends 2017 - там проект потрапив в 30-ку кращих українських музикантів. На початку червня можна послухати новий матеріал наживо - в рамках фестивалю Гешефт, який вперше приїхав до Києва.
 
До слова, всі що створюється в проекті - справа рук однієї людини. Відмінне зведення, що чіпляють хукі, розумні - і швидше за "правильні" музичні прийоми і прийоми, вокал, десяток програм для створення музики - за всім стоїть Кирило Потапкин. Історія проекту починається як мінімум п'ять років тому, в Донецьку. З тих пір Кирило перепробував масу стилів, вдосталь наексперементіровался з музикою і перебрався до Львова, де знайшов остаточна назва проекту і своє власне звучання.
 
Копітка робота над Observer почалася вже в Києві, відразу після запуску дебютного "The Void EP". Еволюція музиканта за такий короткий термін дивує: таке відчуття, що перший альбом Violet Dust сміливо попрямував не тільки за українськими хіт-парадів, але і гідно оцінять в Європі.