Прем'єра на UA MUSIC Олена Василевська - Я є!

01 червня 2017 2221
(1 Vote)
  • Comments:DISQUS_COMMENTS

Прем'єра дуже ніжної і чуттєвої пісні "Я є" відбулась на 25у річницю Дня Незалежності України, і саме сьогодні в перший день літа, в день захисту дітей, ми хочемо представити відео роботу в яку ми вклали дуже багато світла та тепла. Адже саме з дитинства природа має велике значення для розвитку людини!

Більшість свого життя ми знаходимось у залізобетонному світі міста. Нас оточує безліч різних предметів. Це будинки, дороги, одяг, автомобілі, меблі. Але є багато предметів, які виникли самі по собі, без людської допомоги: земля і вода, сонце і небо, дерева та звірі. Ось це і є природа. І Людина є її невід'ємною частиною. Про це треба пам'ятати з дитинства!

Зйомки відбувалися в місті Києві та за його межами, в дуже цікавих та атмосферних місцях.

Над ним працювала дуже талановита Команда, з якою було дуже затишно, комфортно та легко працювати.

Команда створила цю магічну історію, яка нікого не залишить байдужим. Про те, як важливо ніколи не опускати руки, любити, цінувати все, що ми маємо. Про те, що в найскладніших ситуаціях у нас є людина, яка ніколи не залишить, це Ми самі!! Вірити, сподіватися і любити - це те, що врятує в будь-якій ситуації!

Автор та виконавиця пісні Олена Василевська дуже ніжна та світла людина, яка пише і співає від усього сердця про справжне та головне! Вона надихає багатьох своїм прикладом! Співачка, яка зробила себе сама, яка завжди слухає себе і свое сердце.