Гурт GONTA представив запальний хіт про літній відпочинок

02 червня 2017 3434
(1 Vote)
  • Comments:DISQUS_COMMENTS

Музиканти оприлюднили нову пісню «Затока».

Київські адепти СІРКО-Року (Саркастично-ІРонічного-КОзацького-РОКу) записали тематичну пісню, присвячену найтеплішій порі року – літу!

«Ця пісня є уособленням бажань усіх українців літом обов'язково з'їздити на море, добре відпочити, відірвати на повну, розслабитись, не думати про буденні справи і на ці два тижні відпочинку повністю поринути у атмосферу безтурботності і драйву! І потім спогади про класний відпочинок даватимуть наснагу добре працювати увесь рік, щоб знову повернутися у свої улюблені місця відпочинку! А ми, українці, вміємо гарно працювати і гарно відпочивати!

А чому саме Затока? Останніми роками Затока перетворилася на новітню українську Ялту і є символом гарячого літнього відпочинку. Тож, усі на море! Драйвовий відпочинок з драйвовими українськими піснями!», – розповідає про новинку лідер та фронтмен колективу Кость Фастівець.

Пісня «Затока» стала четвертим хіт-синглом гурту GONTA після випуску його попередників –  «Сиділа Без Діла», «Шопінг» та «Полонина».

Зазначимо, що гурт GONTA веде свій початок із жовтня 2016 року, коли ідейний натхненник створення колективу (фронтмен і вокаліст) Кость Фастівець зібрав навколо себе музикантів-однодумців. Це, зокрема, Дмитро Гречин (гітара), Олег Камчатний (бас-гітара), Віталій Павлик (ударні), Євген Кугаєвський (труба), Станіслав Стеценко (тромбон).