Випуск дебютного релізу від The Raynbow

06 червня 2017 5924
(0 votes)
  • Comments:DISQUS_COMMENTS

Новини космосу на 26 травня: зонд «Кассіні» передав на Землю зображення кілець планети Сатурн, астрономи засікли перший випадок, коли зоря стала чорною дірою без вибуху наднової, а київська група The Raynbow випустила свій дебютний реліз “The Cosmic Adventure”. Реліз склали три різні за настроєм, але вражаючі глибиною своєї космічної атмосфери пісні, що зливаються в єдину комплексну композицію справжньої космічної пригоди.

“The Cosmic Adventure” не можна не порівнювати з тріпом. Як і подорож за межу буденного, реліз захоплює уяву, змушуючи доторкнутися до чогось непізнаного всередині себе самого, перебороти конфлікт зі світом оточуючих небезпек, що бажають збити зі шляху, і по завершенню винести для себе важливі питання.

Увазі слухача представлені три різні за темою пісні, кожна з яких є самоцінною окремо, але розміщені так, що значно підсилюють одна одну. Кардинальна зміна динаміки, велика кількість звукових ефектів, різноманіття стилів – від ліричної ледь чутної гітари до важкого стоунер-рифу - супроводжують і полонять своєю багатогранною переливчастою атмосферою. “Changes”, яка неспішно, але невідворотно набирає оберти, знайомить зі світом пригоди, а коли її вибухова кульмінація згасає, на авансцену виходить композиція “Cosmic Fool”, яка є центровою. За її вишуканим антуражем джазового клубу в космосі та трохи комічним настроєм ховаються важливі для кожного питання. Опісля слухач потрапляє на старт космічного корабля, але зазнає аварії, починаючи поступово занурюватися разом з уламками в резонуючі глибини моря голубих очей (композиція “Blue Deep Sea Eyes”). Болісно повільно опускаючись на саме дно, починає здаватися, що маса холодної стоячої води остаточно розчинить Вас, але лишається шанс, що відрікшись від усього, що тягне вниз, можна буде заслужити щасливий фінал…

Концертна діяльність

The Raynbow має достатній досвід виступів, відіграв лише за 2016 рік на 2-х фестивалях і 5 концертах в Києві. Також, групу тепло зустрічали і на виїзних концертах, як у Львові (Street Music by AlfaJazz Fest), так і в Білій Церкві.

Історія групи

В 2013 році з ідеї двох друзів-однокласників – Георгія Гридковця (гітара) та Івана Подхалюзіна (бас), виросла група (на той момент ще Chameleons). З часом, до них приєдналися піаніст – Павло Гавриленко та барабанщик – Ярослав Яковлев. В Київському Інституті Музики ім. Гліера Георгій познайомився з саксофоністом – Андрієм Мартиненко та органістом – Євгенієм Тригубом, які скоро стали органічною частиною групи. Надихаючись музикою таких гуртiв як The Jimi Hendrix Experience, Pink Floyd, хлопці одразу почали доповнювати відомі композиції своїми ідеями та імпровізаціями, поступово перейшовши і до написання власних пісень, які і складають даний реліз. Справжнім тріумфом групи стала перемога на фестивалі. Artskin в київському клубі Атлас, яка відкрила їм шлях до цього запису. Тим не менш, The Raynbow завжди відкриті для свіжих ідей та нових звершень.