Sonya Kay заблукала в Карпатах

07 червня 2017 3947
(1 Vote)
  • Comments:DISQUS_COMMENTS

Співачка з європейським звучанням і українською душею Sonya Kay, чиї треки протягом півроку займають верхні рядки хіт-парадів країни, презентує нову роботу «Понад плаєм».

«Понад плаєм» - це пісня про свободу в голові кожного з нас. Адже головна проблема молодих людей, не дивлячись на всі можливості, що дає їм життя - боязнь мислити ширше і втілювати свої найбожевільніші ідеї в реальність. Автором тексту виступила близька подруга і наставник Соні - Лана Меркулова, вона ж ех-учасниця групи SMS. Музику написали прогресивні діджеї та саунд-продюсери співачки - дует Ost & Meyer, треки, яких були підтримані світовими діджеями, серед них Armin Van Buuren, Alex M.O.R.P.H., Above & Beyond і багатьма іншими.

Sonya Kay більшу частину свого часу проводить подорожуючи по світу. Співачка вважає, що подорожі дарують ту саму свободу, про яку мріє кожен. Але її улюбленим місцем залишаються українські Карпати:

«Починати необхідно з того, що найближче до нас, а саме з Західної України. Гірська місцевість наших Карпат і гуцульська атмосфера здатні вразити уяву куди сильніше, ніж ви думаєте. Варто один раз там побувати, і виникає відчуття, що ви потрапили в казку. Як не дивно, після таких місць починаєш вірити, що все в житті можливо »- ділиться Sonya.

Навесні, гуляючи в Карпатах, Sonya Kay заблукала. Співачка не встежили за часом і не помітила, як навколо почало темніти.

«Мені стало дуже страшно. У якийсь момент я подумала, що вже не виберуся звідси. Але потім подивилася на зірки і в ту мить, я відчула справжню свободу від всього: від своїх страхів, від поганих думок, навіть паніка з приводу того, що заблукала, вмить зникла. Буквально через кілька хвилин свого осяяння, я знайшла стежку по якій прийшла. Для мене це було знаком згори. Я поділилася історією з Ланою і ми вирішили, що просто необхідно написати про це пісню, а хлопці Вадим і Микита (Ost & Meyer) зробили нам чудове аранжування».

Так і народилася композиція «Понад плаєм». Соня вірить, що те, що сталося з нею не було випадковим. Це невелике пригода змінило її погляди на життя і подарувало меломанам нову чудову пісню.