Африканське плем'я в новому кліпі Ренати

07 червня 2017 2828
(0 votes)
  • Comments:DISQUS_COMMENTS
Африканське плем'я в новому кліпі Ренати Copyright: Інформація та фото надані "Master Management"

Співачка Рената Штіфель здивувала новим образом і яскравими фото. Артистка почала ділитися екзотичними кадрами з Африки в своїй соц.мережі.

Виявилося, вона вирушила на зйомки кліпу та майже цілий місяць провела на іншому континенті.

- Мої враження були несподіваними. ПАР - це територія контрастів на африканському континенті. Дивовижне в цій країні на кожному кроці: наприклад, ви можете побачити круту машину, яка їде по дикому заповідному степу з різноманітними тваринами. Це той випадок, коли урбанізація відмінно вжилася в невинну природу Африки. Це велика інтернаціональна країна. Вранці, піднімаючись на хайкинг, ти зустрічаєш знайомих з Німеччини, а ввечері - п'єш національний напій Амарула і танцюєш з бразильцями сальсу. - розповіла Рената Штіфель.

На вулицях Йоганнесбурга ходять усміхнені люди. Дивовижне місце, де всі відкриті душею. Велика інтернаціональна сім'я - це ПАР

- З розмов багатьох, Йохханесбург входить в один з найбільш кримінальних міст світу ... Але пробувши там досить тривалий час, я стикалася лише з хорошими людьми неважливо якого ти кольору шкіри. І буду рекомендувати всім друзям полетіти в Афірку. В моєму серці ця країна залишилася назавжди! Я привезла Африку не тільки в своєму серці, але і в нових образах і стилі - поділилася враженнями про поїздку Рі (так її називали в Африці).

У самому серці Африки, Рената зняла ексклюзивне відео, далеко від цивілізації, до цього древнім плем'ям! Деталі зйомок артистка тримає в секреті.
Рената знімалася в ексклюзивних образах від українського дизайнера Юлії Айсіної. Ажурні речі виглядали яскраво і підкреслювали шикарну фігуру співачки.

На початку червня Рената анонсує прем'єру пісні українською мовою!

Renata Afrika
Renata Afrika
Renata Afrika
Renata Afrika
Renata Afrika
Renata Afrika
Renata Afrika
Renata Afrika