TANA «підірвала» ATLAS

07 червня 2017 4891
(2 votes)
  • Comments:DISQUS_COMMENTS

Днями відбувся довгоочікуваний концерт - презентація, народженого в Україні, інтернаціонального бенду - «TANA».

Початок концерту довелося затримати на 30 хвилин через велику чергу на вході в київський клуб Atlas.

Програма складалася з запальних композицій дебютного альбому "BROKEN", деякі треки якого, вже з успіхом лідирували в європейських чартах, і ротируються на радіостанціях Угорщини, Голландії, Німеччини, Британії ...

«TANA» - голосно заявила про себе не тільки в Україні, але і в Європі ...

Зал зібрав безліч слухачів, які з нетерпінням чекали виступу. Музика настільки сильно зарядила кожного, хто прийшов на концерт, що танцпол перетворився в один величезний танцювальний флешмоб.

На концерті не обійшлося і без сюрпризів. Так, глядачі вперше побачили кліп на пісню «Broken», і почули пісні не тільки англійською, а й на мові народу йоруба (Нігерія), звідки родом, один з музикантів бенду.

Фронтвумен і лідер групи - ТANA здивувала всіх не тільки чудовим вокалом, харизмою і темпераментом, але і грою на барабанах і електронних інструментах.

Вся команда TANA-team забезпечили яскраве світло на сцені і неординарний, експлюзівний background, над яким працювали молоді креативні графіки, дизайнери і режисер.

За словами багатьох глядачів і гостей, це було несподівано і настільки цікаво, що багато хто залишився надовго після концерту, і не розходилися із залу, обмінюючись враженнями та емоціями, роблячи Селфі з лідером і учасниками групи.

TANA
TANA
TANA
TANA
TANA
TANA
TANA
TANA
TANA
TANA
TANA
TANA
TANA
TANA
TANA
TANA
TANA
TANA