Караоке турнір продовжується!

08 червня 2017 3763
(0 votes)
  • Comments:DISQUS_COMMENTS

Приходьте з друзями! Адже 9 червня в караоке-ресторані Домь Грибоедова будемо співати і говорити про тих, хто завжди приходить на допомогу, хто завжди підтримає і підставить плече, в яке можна поплакати. Все це про найкращих і вірних друзів. Напевно, читаючи першу сходинку, ми відразу згадуємо про таких людей в нашому житті. Завжди важливо мати таких людей, але і не менш важливо самому для кого-то бути таким же потрібним в потрібний момент.

Караоке-турнір Голос Столиці в цю п'ятницю пройде під девізом "Бери друзів, співай, балдей". Постараємося заспівати красиво, і відпочити від душі.

У журі справжні френди турніру і значущі представники українського шоу-бізнесу такі як: артист нового часу, що створює оригінальне звучання і музичний продукт на високому рівні - XLDELUXE, фіналістка телепроекту Шанс, дівчина, яка отримала спеціальний приз від Алли Пугачової "Золоту зірку Алли" і не погане грошову винагороду - Міла Нітіч, ​​соліст групи MMDANCE - Євген Приходько, найбільш затребуваний психолог, сексолог і гипнотерапевт - Анна Солнцева і голова всеукраїнського жіночого руху "Жінки за Зміни" - Інна Силантьєва.

У цей вечір журі як ніколи дуже досвідчені і неймовірно різнопланові.
 
Другий літній період це репетиція фіналу року і найостанніший шанс потрапити на Чемпіонат України.

Чекаємо вас 9 червня в ресторані Домь Грибоедова. Старт о 20.00.

Приходьте з друзями. Відпочинемо як слід.