ВІДКРИТИЙ ПОРТ

13 червня 2017 3833
(1 Vote)
  • Comments:DISQUS_COMMENTS
ВІДКРИТИЙ ПОРТ Copyright: ВІДКРИТИЙ ПОРТ

Запрошуємо 14-18 червня відвідати Міжнародний фестиваль PORTO FRANKO 2017, що перетворить місто Івано-Франківськ на справжній порт невичерпної свободи для мистецьких пароплавів та вітрильників з усього світу.

Фестиваль PORTO FRANKO - це п’ятиденна постмодерна опера, зіграна реальному часі. Усвідомлення необхідності пошуку нових форм співіснування в абсурдних ментальних джунглях породжує масштабне вторгнення мистецтва в фізичний урбанізований простір.

У витоків сюжету - есей Тараса Прохаська, міф про порт Франківськ на узбережжі Карпатського моря. Програма фестивалю розвивається з епічністю Одісеї - обласний драмтеатр перетворюється на корабель; в залі очікування на вокзалі звучить рояль; неподалік справляють, міжконфесійну футуристичну службу. Починається Нічна Поезофонія.

Вітер з африканських пустель та туман з узбережжя шекспірівської Данії змішаються у затоках уявного Карпатського моря, народжуючи звуки, фарби, слова та форми майбутнього. Експериментальна музика, альтернативний театр, інсталяції та перформанси стануть уславленням духу міста, загубленого на імперських кордонах, яке будувалося як ідеальне місто вільних людей