Джон Леннон - «живий»! Принаймні, у Львові

13 червня 2017 3850
(0 votes)
  • Comments:DISQUS_COMMENTS

У Львові відкрили сквер Джона Леннона. Це стало можливим завдяки реалізації проекту «Громади в дії», мета якого згуртувати мешканців міста навколо спільних проблем у кожному районі та налагодити комунікацію між активістами, владою та мешканцями. Сам проект здійснюється Інститутом міста за фінансування Програми ЄС «Neighbourhood Civil Society Facility 2012 and Non-State Actors and Local Authorities in Development (NSA∓LA) 2012 and 2013».

Майже 1,5 роки координатори проекту спілкувалися з мікрогромадою «Щурата», разом створювали карту можливостей та переваг прилеглої до кварталу території, спільно вирішували, який інфраструктурний проект тут реалізовувати та з якими підрядниками виконання робіт співпрацювати. Відтак мешканці, за умовами проекту «Громади в дії», дофінансовували свій проект, і відтепер мають зручну територію для активного відпочинку в сквері Джона Леннона. «Ми - більше, ніж мікрогромада, ми - сім’я сусідів. Від сьогодні після навчання, роботи, тренувань місцем зустрічі для мешканців стає сквер, де встановлено вуличні тренажери, нова клумба, огорожа. Тут не чекають на міську адміністрацію, мера, чи ще якоїсь сили зверху. Крок за кроком ми творимо новий простір, для себе та родини. Тому це виключно заслуга свідомих, ідейних та активних мешканців», - зазначає Тетяна Попович, координатор мікрогромади «Щурата».
А з нагоди відкриття скверу тут вирішили по-справжньому відсвяткувати цю подію та організувати Фестиваль «Yellow submarine».


Ігор Галущак
Львів