Твої очі – ідеальна пісня для літа та кохання від БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ

17 червня 2017 3934
(1 Vote)
  • Comments:DISQUS_COMMENTS

Літо – це радість, це краса, це – кохання. Спекотні дні та прохолодні ночі, які потім залишаються у спогадах надовго, особливо, якщо поряд – кохана людина. І ідеальною темою цього літа буде пісня БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ «Твої очі».

Альбом 5хвилин було презентовано у лютому цього року. «Твої очі» - завершальний сингл з альбому, який гурт вирішив презентувати перш, ніж розпочати роботу над новим матеріалом.

Ви можете порівняти літній танцювальний ремікс

та класичний варіант пісні «Твої очі» з альбому 5хвилин 

Сергій Танчинець, фронтмен БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ : «Впевнені, що ця пісня стане справжнім хітом цього літа. Адже, саме вона користувалась особливою популярністю під час туру на підтримку альбому, з яким ми відвідали 18 міст України. І саме під неї починаються запальні танці на наших концертах.

​​​Тому, родзинкою презентації стане танцювальний ремікс на ​​Твої очі від #DANIELYAN (електронний проект Артура Данієляна, саунд-продюсера гурту), який ми підготували в доповнення до класичної ро​​к-версії.​​
Попереду - нескінченна кількість чудових моментів літа. І ми хочемо розділити їх з вами!»

І для того буде багато можливостей. Адже БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ беруть участь у більшості провідних фестів країни. Попереду на вас чекають:

28 червня - Atlas Weekend, Київ
08 липня - ВЕЛИКИЙ КАЗАН, Житомирська обл.
23 липня - Файне Місто, Тернопіль
28 липня - Імпульс Фест, Харків
04 серпня - Бандерштат, Луцьк
10 серпня - Home fest, Одеса
20 серпня - Drive for life fest, Коломия
02 вересня - RespublicaFEST, Кам'янець-Подільський