Гурт «АССА» презентував нову пісню «Більше Світла»

17 червня 2017 2866
(2 votes)
  • Comments:DISQUS_COMMENTS

Нову пісню «Більше Світла» представив гурт «АССА» – цьогорічний номінант на престижну музичну премію YUNA в категорії «Новий подих». Робота над треком тривала кілька місяців, а от пісня була написана майже два роки тому.

– Пісня починається словами: «Півнеба тінь – півнеба сонце». І вся вона – це розповідь про неоднозначності, з яких нерідко і складається наше життя, – каже вокалістка гурту «АССА» та автор пісні Тетяна Власова. – Ми часто робимо суперечливі вчинки і порівнюємо речі, які насправді не порівнюються. Але саме так цікавіше жити і шукати ту гармонію, завдяки якій навколо стає більше світла.

Аранжування пісні «Більше Світла» зробив Євген Крутоголов. Над зведенням треку працювали Євген Крутоголов і Дмитро Власов, над мастерингом – також Сергій Озерян.

– Паралельно з треком ми створили для нього спеціальний відеоряд, у якому спробували поєднати урбаністику і природу, – розповідає Тетяна Власова. – Показали наш улюблений Київ у маленьких символічних деталях, на які в щоденній метушні часто не звертаємо увагу. Вийшов такий собі «саундтрек до міста».