Молодий гурт Fight 2 Night готовий битися за серця...

22 червня 2017 3437
(1 Vote)

Вже найближчого вікенду на небосхилі української музики готується зійти нова зірочка. Називається цей згусток рокової енергії Fight 2 Night і 24 червня відбудеться перший сольний концерт групи у рамках YouthDAY – одного з найбільших українських фестивалів молодіжних ініціатив. Місце зустрічі сцена Маріїнського парк. Орієнтовний початок виступу 18.00.

Ті, хто не встигнуть послухати Fight 2 Night суботнього вечора, зможуть це зробити у понеділок 26 червня у столичному пабі Docker's ABC. Знаний київський клуб започатковує серію концертів молодих авторських гуртів, котрі відбуватимуться щопонеділка і перший понеділок ми проведемо саме із Fight 2 Night .

Група Fight 2 Night була створена однодумцями і давніми друзями, котрі ще зі школи мріяли разом грати музику. Лідером колективу є Артем Скилевич. Він штатний сонграйтер групи. Більшість речей музиканти виконують англійською мовою, однак нещодавно в їхньому репертуарі з’явилася перша україномовна річ – пісня «Музика». Всі ці роботи увійдуть на дебютний альбом команди, на яким Fight 2 Night якраз працюють. Взагалі група існує вже майже два роки, але нещодавно її склад зазнав певних метаморфозів. До гурту прийшов клавішник Євген Балинський та новий гітарист Олександр Сахібов і від цього часу він зазвучав по-новому. Як саме слухайте вже зовсім скоро на перших сольних концертах Fight 2 Night: 24 червня у Маріїнському і 26 червня у Docker's ABC.