У Львові мовою джазу промовлятиме навіть їжа!

25 червня 2017 4176
(1 Vote)

Протягом 23-27 червня у пікнік-зоні джазового фестивалю Alfa Jazz Fest організатори презентуватимуть інтерактивну інсталяцію «Поринь у джаз». Відтак Творча група Playtronica дозволить почути, як «звучить їжа», і зіграти джаз прямо на пікніку, перетворивши на музичні інструменти та посуд, і навіть - свіжі овочі!

Інсталяція розташується у пікніковій зоні Alfa Jazz Fest у Парку культури і відпочинку ім. Богдана Хмельницького. Тут усі охочі зможуть відпочити на свіжому повітрі, перекусити у зоні фуд-корту, насолодитися атмосферою джазу під акомпанемент кращих світових джаз-бендів, що лунатимуть із великих екранів.

«Ми підійшли до звичних предметів на столі, як до музичних інструментів. Доторкніться до них і дізнаєтеся, як звучить їжа, як звучить пікнік, чи банкетний стіл, який чекає на гостей, ― розповідає художник Саша Пас. ― Тарілки ліворуч відповідатимуть за вибір ритму, тарілки у центрі ― за мелодію басу, а овочі, фрукти та трави ― за звукові ефекти».

Для цієї інсталяції художники, котрі об’їхали зі своїми проектами увесь світ ― від Нью-Йорка до Барселони ― використовують електронний конструктор Playtron. При підключенні він перетворює будь-які предмети на пульти керування, джойстики, музичні інструменти. Так огірок дуже просто може стати фортепіанною клавішею, а обідня тарілка ― ударною установкою.


Ігор Галущак
Львів