Гурт “Триставісім” презентував студійну версію фестивально-вибухової композиції “Пуйду пруйдусь”

02 липня 2017 2167
(2 votes)

22 червня фольк-панки з закарпатського гурту “Триставісім” виставили в мережу одну зі своїх найпотужніших пісень під колоритною назвою “Пуйду пруйдусь”. Вона стала ще одним синглом з майбутнього другого повноформатного альбому гурту “Мусай”.

За словами самих музикантів, завдяки цій композиції гурту вдавалося розкачувати концертні майданчики найбільших українських фестивалів (Захід, Файне місто, тощо):

“Пісню “Пуйду пруйдусь” ми почали обкатувати наживо задовго до її запису і релізу. Буквально після перших декількох концертів вона стала домінантою наших перформансів. Під грув пісні вже встигли послемитися і величезні фестивалі і маленькі клуби. Сьогодні ми з радістю її даруємо, в першу чергу, всім, хто вже встиг повигукувати разом з нами “пуйду пруйдусь!” на концертах, і, звичайно, всім, хто цікавиться сучасною українською драйвовою музикою. Ідея пісні дуже проста - коли в тебе всередині накипіло, тебе щось дратує, чи твої думки зайшли в глухий кут, то тут допоможе лиш одне — сказати собі “пуйду пруйдусь” і сходити розвіятися, вивільнивши таким чином в собі простір для світлих думок.”, — каже Павло Генов, фронтмен гурту.

На разі, гурт почав роботу над зйомками відео до композиції, паралельно продовжуючи запис матеріалу для альбому.