Таня Berq представляє відверте відео на пісню «Не Такі»

04 липня 2017 2755
(1 Vote)

Таня BerQ представляє відверте відео на нову пісню «Не Такі». Над сміливими образами працювали режисер Ганна БУРЯЧКОВА, відома по роботі «відлік» для ONUKA, а стилізувала зйомку Леся Патока.

Знімали відео на базі в Пущі Водиці, де раніше створювався кліп для британців HURTS.

"У таких відвертих образах мені ще не доводилося працювати. Величезне задоволення відкривати в собі нові грані і дивитися на себе під іншим кутом. Зараз час насолоджуватися своєю свободою вибору і індивідуальністю. Немає канонів, немає рамок. Ні в музиці ні в голові. Це все нині, це все від серця! " , - розповіла Таня.

"Образи ми вибирали спільно з режисером, відштовхуючись від завдань і локацій. Було легко, тому що Таня не боїться експериментів. А їх було не мало ... П'ять різнопланових образів. Мій улюблений з червоним капелюхом, а найбезцінніший момент кліпу - рюкзак з рибкою. найбільше вразила стійкість Тані. Ми нескінченно її мочили, мазали маслами, плели зачіски, крутили, і випрямляли! А вона з гідністю пережила все! ", - поділилася Леся Патока.

До слова, це перша авторська пісня Тані, і перша самостійна робота співачки, коли вона сама виступила в якості продюсера.