София Куценко презентовала новое видео "Тоді"

05 липня 2017 3698
(2 votes)

Софія Куценко презентує нове відео на пісню "Тоді", створену в колаборації з музичним продюсером Андрієм Французом. Ніжний ліричний сингл відрізняється від всіх попередніх робіт Софії.

"Я вчилася, пробувала співати різні пісні, знімали різнохарактерні кліпи. Ще в 2016 році ми і не думали про якісь глобальні музичний перервах, але я непомітно виросла з дитячих пісень і образів, потрібно було рухатися далі .. І ми ризикнули", - розповіла співачка

Режисером кліпу виступив Андрій Француз, оператором - Юра броварня, лінійним продюсером - Ростислав Тодореску. У відео спеціально зроблений акцент не на відеоряд, а на життя за сценою: репетиції, спілкування з музикантами, підготовки матеріалу, в якому Софія живе ось уже десять років.

У найближчих планах Софії подорож в США, в Лос Анджелес, на Світовий Чемпіонат виконавських мистецтв (WCOPA), де зберуться представники 54 країн. "І я дуже рада, що представлю свою країну в складі збірної України в Голлівуді. Це для мене велика честь. А після конкурсу буду продовжувати розвиватися, виступати, записувати пісні і домагатися поставлених цілей", - продовжила Софі.

Нагадаємо, в 2014 році Софія представляла Україну на дитячому Євробаченні (Junior Eurovision) 2014 в складі тріо "Simpho-Nick" на Мальті. Дівоче тріо показало хороший результат, посівши 6 місце і завоював симпатії європейської публіки. Ніжну пісню "Spring will come" написав композитор Михайло Некрасов. Допомагали в підготовці до конкурсу дівчаткам Злата Огневич і її команда.