Переможець «X-Фактор» Олександр Порядинській зняв з себе усі маски

13 липня 2017 3137
(2 votes)
Переможець «X-Фактор» Олександр Порядінскій зняв з себе усі маски Copyright: УМИГ МЬЮЗИК

Переможець четвертого сезону шоу «X-Фактор» Олександр Порядинський запустив флешмоб у соціальних мережах. Саша приурочив свою акцію на підтримку виходу авторської пісні «Такий, як є». Мета флешмобу показати людям, як важливо не боятися бути самим собою. Молодий виконавець виклав на своїй особистій сторінці щиру фотографію і кілька слів про себе з хештегом # Такий_як_є, відмітивши при цьому трьох друзів. Ті, у свою чергу, зробили точно так же. І цей ланцюжок з фотографій почав поширюватися серед зірок, їхніх друзів і шанувальників.

«У Біллі Миллігана було 24 особи. А скільки особистостей у нас? Саме цим питанням я колись задався. Люди одягають на себе десятки масок, ховаються за певними образами, щоб в очах суспільства і знайомих виглядати краще, ніж вони є. Ми часто боїмося здатися дурними або смішними, а іноді не проявляємо певних емоцій, не робимо ніяких дій через банальний страх, що нас не зрозуміють. У всьому цьому втрачається наше «Я». Мені дуже хочеться, щоб люди не боялися показати себе справжніми оточуючим. І я вірю, що флешмоб # Такий_як_є це хороший крок на шляху до розкутості себе »- ділиться Олександр.

До флешмобу вже приєдналися колеги по цеху Олександра Порядинського, серед яких Вова Борисенко, Sonya Kay, Melovin, Лавіка, Лана Меркулова, відомий ді-джей і саундпродюсер Микита Богданов з групи Ost & Meyer, представники музичного лейблу УМИГ Мьюзік і багато інших. Всі бажаючі можуть приєднатися до флешмобу # Такий_як_є.