гурт Триставісім презентував композицію “Щастя”

03 серпня 2017 700
(1 Vote)
  • Comments:DISQUS_COMMENTS
гурт Триставісім презентував композицію “Щастя” Copyright: Триставісім - “Щастя”

1 серпня ужгородський гурт Триставісім оприлюднив п’яту пісню з майбутнього альбому LP „Мусай” під назвою “Щастя”.

Це перша пісня Триставісім, автором музики і слів якої стали не учасники гурту. Музика та слова пісні „Щастя“ написані ужгородським бас-гітаристом Rodion Sun Lion, відомим за участю у гуртах «Рокаш», «Tango Tempo», «Pap Jazz Quartet», «Villi Pap Trio», «Trio Trees», «Michael Balog Project», «Тріо Ігоря Літвінова». Запис відбувся в Ужгороді, на студії «SOLIST».

Павло Генов, про пісню «Щастя“:

«Тема пісні «Щастя» – це одвічне питання українців, що залишають свої домівки їдучи працювати закордон: «Де воно, справжнє щастя: вдома, де важко, але все знайомо, чи закордоном, де ніби все є, але чуже?». Хоч пісня і була написана давно та тривалий час чекала свого втілення, проте сьогодні вона є особливо актуальною в Україні. Нам приємно було отримати цю пісню в подарунок від нашого колеги Rodion Sun Lion. Він презентував нам її співаючи під акомпанемент бас-гітари на одній з репетицій, і після того вона легко трансформувалась у звичний формат «Триставісім». Зараз пісня гармонічно доповнює наш концертний сет-ліст.»

Найближчим часом композицію “Щастя” від гурту Триставісім можна буде почути 6 серпня, в рамках виступу на головній сцені першого українського музично-велосипедного фестивалю Wild Wild Fest, який відбудеться в с.Лумшори, Закарпатської обл.