UA MUSIC

«Очеретяний кіт»: 20 років – «20 кроків», маза-хата-рок

«Гайдамаки», «Плач Єремії», Сашко Лірник, Тоня Матвієнко, «Мандри», «ZERNO», Сергій Файфура та багато інших відвідали 23 березня презентацію нового альбому легендарного українського фолк-рок гурту «Очеретяний кіт» та привітали «котів» з 20-річчям.

23 березня в Gyros Food Bar відбулася презентація нового альбому фолк-рок гурту «Очеретяний кіт», під назвою «20 кроків», присвяченого 20-річному ювілею творчої діяльності. Нестандартний за своїм форматом, однак надзвичайно душевний та атмосферний вечір поєднав у собі презентацію нового альбому-книги, яка складається з есе-розповідей про кожну з композицій, нові звучання музичних творів «котів», презентацію-показ відеокліпів та виступи-привітання від друзів-музикантів.

Своїми враженнями від презентації поділився фронтмен гурту «Очеретяний кіт» Роман Кріль: «Рідко коли є можливість «котам» грати у повному складі, усімох, в компанії друзів та з якісним звуком. «20 кроків» дійсно варті того, щоб тримати у руках примірник книжки-альбому, який приємно слухати, дивитися та читати.

Радий, що презентація пройшла в такій домашній та дружній атмосфері!»

Музиканти «Очеретяного кота» зі сцени виразили свій нетривіальний погляд на українську подільську буденність з елементами фолку, блюзу та хіп-хопу, оскільки пісні нового альбому записані у стилі «подільський лаунж-рок», чи як жартома називають його самі музиканти «маза-хата-рок» (від словосполучення хата мазанка). Ще однією особливістю «20 кроків» є те, що у створенні книжки-альбому взяли участь відомі українські художники та фотографи.

Приємним сюрпризом для присутніх стали привітання «котів» від друзів-музикантів гурту, а особливо від рок-гурту «Гайдамаки», які щойно повернулися з туру Європою. «Гайдамаки» з душею відіграли на сцені, а лідер гурту Олександр Ярмола особисто привітав команду «Очеретяного кота» з ювілеєм: «Очеретяний кіт» один з гуртів, який творить історію української музики. Сьогодні вони вже 20 років на сцені – і це чималий термін. Хлопці роблять хорошу музику. Я пам’ятаю ще 20 років тому слухав їх і думав, як класно вони грають. За цей час нічого не змінилося! Тому сьогодні важливо слухати українське і підтримувати вітчизняних виконавців».

Варто також зазначити, що 24 березня «коти» відіграли сольну програму для своїх шанувальників. Виступ у Києві став стартом всеукраїнського туру гурту, який охопить понад 20 міст України, серед яких Львів, Харків, Одеса, Луцьк, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Чернігів та багато інших.

  • «Очеретяний кіт»: 20 років
  • «Очеретяний кіт»: 20 років
  • «Очеретяний кіт»: 20 років
  • «Очеретяний кіт»: 20 років
  • «Очеретяний кіт»: 20 років
  • «Очеретяний кіт»: 20 років
  • «Очеретяний кіт»: 20 років
  • «Очеретяний кіт»: 20 років