UA MUSIC

Музичний бомонд танцював на барних стійках на вечірці продюсера Яни Прядко

Відомий український продюсер днями шумно і весело відсвяткувала свій день народження.

Незважаючи на початок тижня, столичний бомонд стояв на вухах, а точніше - танцював на барних стійках, метрами пив «шоти» і брав участь в ковбойських конкурсах. Гостей Яна Прядко зустрічала в стилізованому американському барі «Бридкий койот».

Варто відзначити, що з року в рік Яна Прядко придумує особливий сценарій для свого свята і залучає друзів в своєрідну гру, яка починається з моменту отримання ними запрошення. А друзі продюсера відповідають їй взаємністю і радують незвичайними подарунками.

Одними з перших іменинницю привітали друзі - артистична пара Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко, продюсер і телеведучий Ігор Кондратюк, режисер Олег Борщевський, співак і стоматолог Сергій Гладир, продюсер Роман Іванцок, співачка і автор Анна Завальська, співачка Рената Штіфель, артисти Брати Борисенко і Лавіка , Артур Бос, телеведуча і продюсер Марія Орлова, музичний продюсер Мар'яна Бартош, шоумен і ведучий Георгій Дергачов, видавець Наталія Коваленко та інші.

Діма Коляденко давно вивчив смаки Яни. На день народження співак і шоумен подарував своєму концертному директору вечірню сукню. До слова, наряди «від Коляденко» щорічно стають одними з найулюбленіших Яною. Режисер Олександр Філатович подарував іменинниці сережки, а телеведуча і «голос» національного «Євробачення» Тетяна Терехова - жіночий набір білизни.

В цьому році, один з друзів продюсера, прямо з США зробив їй особливий подарунок. Він зв'язався з закладом, в якому проходило святкування і замовив для іменинниці спеціальний танець від «койоток» і «бодішот». Тому, коли чарівні танцівниці захопили Яну на барну стійку і влаштували запальні танці, гості з широко відкритими очима спостерігали за дійством і пізніше з радістю підхопили цю ініціативу і приєдналися до танців на барних стійках. А шоумен Сергій Комаровський так захопився, що навіть тости читав з висоти барної стійки. Ведучий Сергій Величанський не тільки відпочивав сам, але і проводив цікаві конкурси для всіх гостей. Виявилося, що брати Борисенко і Лавіка швидше за всіх вміють пити на час.

Влад Дарвін презентував іменинниці комплекс з спа-процедур, побажавши Яні знаходити більше часу на власний відпочинок, а Наталя Бучинська подарувала продюсеру загадкову коробку з величезним бантом. До слова, про великих розмірах - Яні також презентували ведмедя, більше ніж вона сама зростанням.
Іменинниці презентували неймовірні букети квітів, від ніжних весняних до самих екзотичних, що до розпалу вечірці в клубі утворився квітковий ботанічний сад. Весь вечір в залі були феєрверки, конфеті, танці, і традиційний 10-кілограмовий іменинний торт зі свічками.

Ще кілька днів продюсер отримувала привітання з усіх куточків світу і різних континентів. Привітали Яну Прядко її друзі і артисти з Британії, Норвегії, США, Домінікани, Німеччини, Румунії, Швеції, Китаю та інших країн.

Нагадаємо, Яна Прядко керує компанією "Master Managemet" і представляє інтереси українських і європейських артистів: Анна Завальська, Діма Коляденко, Наталія Бучинська, Сергій Гладир, Влад Дарвін, Олександр Рибак, Рената Штіфель і інші, а також кілька великих соціальних і культурних проектів.

Інформація та фото надані "Master Management"

  • УМИГ
  • Go Go
  • M2
  • Musicinua
  • Radiorock
  • Troider