UA MUSIC NEWS RSS

 1. pokun_uamusic RSS — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

  Такий вже ми народ - українці!

  Ми висловлюємо свої емоції, почуття і любов у піснях.

  І саме емоційно-неповторне захоплення Україною я висловила у своїй новій роботі - Всміхайся мені, Україно! І все це - завдячуючи поезії унікального журналіста, ведучого, актора, шоу-мена, мого хорошого друга Петра Маги.

  Ідея написання цієї пісні виникла випадково. Захотілося зробити рідній країні хороший душевний, духовний подарунок! Композитор Олег Шак написав чудову мелодію і ми разом звернулися до Петра, який у віршах описав всю любов до України саме через мене, пропустивши кожне слово, через мої думки і через мою 10-ти річну роботу над програмою "Фольк-music", завдяки якій я збирала пісні, відроджувала традиції, знайомилася з людьми, містами і все це Є у пісні! Ми працювали такими шаленими темпами, що ще жодну пісню так не писали.

  Тому що експромт тим і хороший, що його треба добре, ретельно, фахово зробити))) Нічне бдіння на студіїї, ранкові фото- і відеозйомки на Хрещатику, який огортають перші сонячні промінчики)))

  Тут вся я: моя душа, моя любов до держави, якою я пишаюся, до країни, в якій я живу, до краю, де я народилася, до місцевості, де я мешкаю і творю, та до всього українського народу, до нашої неповторної української нації!

  Україна подарувала нам Землю, на якій ми живемо, а ми Україні – пісню!!!

  З Днем народження, рідна Україна!!!

  Муз.: Олега Шака
  Вірші: Петра Маги
  Запис: VG- studio (Ігор Добрянський)
  Продакшн: MN project (Максим Новицкий)
  Дизайн одягу: Оксана Полонець

 2. gremo_time RSS — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

  728-90 RSS — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

  "...Это твое время пришло, не упусти его, не потеряй...", - закликає у своїй новій композиції "Время пришло" потужний і талановитий співак з Чикаго - GREMO. Останні події в республіці Білорусь, що приголомшили багато держав, не могли пройти непоміченими повз людини, яка народилася і виросла в цій, здавалося б, такій чудовій країні.

  Як підтримати свій народ, коли ти знаходишся далеко і тільки щохвилини подумки можеш бути поруч? У тебе є можливість співати, і співати так, щоб тебе почув цілий світ. Саме пісня "Время пришло", в першу чергу, записана і виконана GREMO для кожного білоруса, який не побоявся теперішньої влади і вийшов на вулицю, щоб стати на захист своїх прав і розповісти всім правду.

  gremo_avatar RSS — UA MUSIC | Енциклопедія української музики"Я хочу максимально підтримати свій народ в цей нелегкий для нього час. На сьогоднішній день, цим людям це дуже потрібно. Я тільки за мирне вирішення цієї ситуації, і щоб абсолютно ніякого кровопролиття...", - коментує свою позицію щодо всієї ситуації, яка склалася, співак, щиро переживаючи за долю кожного жителя і за майбутнє всієї країни в цілому.

  Мелодія прем'єрної композиції дуже сумісна по ритму і звучанню з усіма процесами, що відбуваються в білоруському суспільстві. Спокійний тон звучання періодично затьмарює сильний напористий ритм. Так і голосу звичайної людини, яка з мирним протестом відстоює свою позицію, доводиться відчувати на собі сильні і жорсткі міри запобіжних заходів.

  Ще в рідній Білорусі, в такому далекому вже дитинстві, виконавець GREMO, тоді відомий всім тільки під ім'ям Алекса Громаковського, почав писати вірші і музику. Пройдено безліч місцевих фестивалів і музичних відборів зі своїми авторськими піснями. Особлива любов відчувалася в музиканта і до України, куди він їздив брати участь в різних конкурсах. Вже незабаром, ця любов зміцнилася завдяки дружині-українці, яка особливу увагу приділяла навчанню української мови свого чоловіка.

  На сьогоднішній день, українські пісні були з гідністю оцінені організаторами багатьох фестивалів Північної Америки, а творчість американського білоруса GREMO стає все більш популярною та впізнаваною.

  Підтримаємо білоруський народ піснею виконавця GREMO "Время пришло". Нехай вона звучить голосно і нагадує кожному з нас про час, який просто недопустимо втратити, а потрібно максимально використовувати, змінюючи застарілі стереотипи і покращуючи якість життя. 3. systers RSS — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

  Пісню «Сестра» Тетяна Піскарьова написала під час карантину і запропонувала заспівати своїй подрузі і творчій сестрі - Оксані Пекун.

  Всі репетиції , підготовка до запису, зйомок відео відбувались он-лайн.

  12 травня, під час послаблення карантину, пісню записали у студії і відзняли відео. Співачки відчули, що їх голоси і душі злились в унісон.
  Пісня « Сестра» - присвячена близьким та рідним людям, подругам, які відчувають одна одну, як рідні сестри.

  Під час створення відео, на своїх сторінках у соц. мережах, Тетяна та Оксана, запропонували підписникам надсилати фото зі своїми сестрами та рідними. У відео ви побачите справжні та щирі, неймовірно теплі фото реальних сестер, подруг, близьких та рідних людей.

  Сл.та муз.: Тетяна Піскарьова
  Аранжування: Руслан Бащенко
  Запис та зведення: Ігор Добрянський, студія звукозапису « VanGog»
  Відеозйомка та монтаж: Костянтин Косянчук, студія Diamant Video
  Директор: Маша Бобровська, Наталя М.
  Продюсер: Андрій Лєсніков, Володимир Коваленко

 4. long_dog RSS — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

  Довгий Пес - український реп-виконавець, учасник гурту Ціна Ритму. Проживає та творить у місті Львів. Розпочав свій шлях у 2010, та вже 10 років займається популяризацією українського репу. Крайній альбом #олскул був випущений в лютому 2020-ого року, та зібрав багато схвальних відгуків від любителів жанру.

  “Трек «Лайна П» був написаний до того, як Олександр Варениця сказав, що український реп віджив своє. До того, як з’явились заголовки «alyona alyona, KALUSH та інші» приготували відповідь Олександру. Було вирішено випустити його після цієї «історичної» акції, адже меседж, який я закладав туди, має бути почутим, а не згубитись між величезної кількості артистів, які так і не отримали гідного фід-беку за свою працю. По-перше, ніяка особистість не здатна переконати мене в тому, що український реп віджив свій вік, чи що його не існує (ще гірше). По-друге, хоронити справу свого життя я теж не збираюсь, тому ніяких поминків, тільки горді пісні про наш впевнений рух. Явище, в якому хочуть розбиратись самоназвані експерти занадто складне для їх поверхневого розуміння, тому мені не захотілось вносити частку для укріплення его ще одного знавця. Хоча, чому я так розпинаюсь? В країні, де повно лайна, такий й лайнап!”

  Довгий Пес у соціальних мережах:
  Інстаграм: https://www.instagram.com/dovhee_pes
  Фейсбук: https://www.facebook.com/DovgiyPes

 5. pekun RSS — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

  Оксана Пекун разом зі співаком Максимом Новицким презентують кліп на нову композицію «Літо». Про зйомки відео у квітучих полях та особливу атмосферу цієї роботи артисти поділилися з нами.

  «Пісню для нас з Максом написав Анатолій Макара, — коментує Оксана Пекун. — Враховуючи, що карантин ще триває, ми вирішили не зупинятися і працювати далі. Це наша третя спільна з Максом пісня. Мені дуже комфортно працювати разом з ним, і на цей раз ми вирішили не просто записати дует, а й зняти кліп»! Максим Новицький зізнався, що цей трек для нього – особливий. «Коли я поруч з Оксаною, я стаю якимось іншим, у мене зникає моя гордість, у мене зникає мій образ, побудований роками, я стаю самим собою, — каже співак. — Своїм добрим серцем, теплом і позитивом Оксана прикрашає будь-яку пісню. І я вдячний Богу, що мені випала знову така можливість записати дует з цією прекрасною артисткою. Коли ми приїхали на знімальний майданчик, я нібито занурився в дитинство, це були гарні поля квітучого рапсу і неймовірно блакитне небо…  Я довгий час жив в Піднебесній, і вже забув що таке блакитне небо. Я занурився в далеке дитинство, яке я провів у місті Авдіївка, де так само, на околиці були жовті поля квітів. Ці декілька годин зйомок подарували мені частину чогось теплого і дорогого до душі , і безліч спогадів про дитинство. Дуже мрію, що глядачеві сподобається наше творіння і цього літа, вся Україна буде співати з нами пісню «Літо»! Дивимось відео: Оксана Пекун розповіла, що кліп знімали вже на другий день після того, як записали пісню. «Зйомки відбувалися у Чернігівській області, біля красивого поля ріпаку, — згадує артистка. — У зйомках брали участь діти моїх сусідів: Кіра і Гріша, які зіграли нас з Максимом у дитинстві. Нам вдалося повністю втілити ідею у відео, і сподіваємося, що пісня і кліп сподобаються нашим глядачам, слухачам і прихильникам».

 6. metamorfozy RSS — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

  Метаморфози - другий сингл з прийдешнього міні-альбому Христини Лугової. В "Метаморфозах" проявляється "нуар" і натхнення в більш темних барвах. Це пісня про пристрасть і метаморфози, які відбуваються з нашою душею, коли її охоплюють нові почуття.

  В музиці можна почути більш жорстке звучання в порівнянні з попередніми релізами. Також "Метаморфози" відкривають рифовість, яка стала характерною в новій творчості Христини, в чому можна буде переконатися в майбутньому EP.

  Автором обкладинки "Метаморфоз", так само як і попередніх "Листів", є український талановитий арт-ню фотограф Сергій Пропіяло.

 7. lugova RSS — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

  Є листи, на які ми дуже чекаємо. Важливо те, що відбувається вчасно - вчасно сказане добре слово, вчасна підтримка, вчасна дія, вчасний прояв любові. Вчасна любов. Вчасна відповідь.

  Ті «листи», які запізнюються ,- можуть не знайти свого адресата. Щаслива, що мої «Листи» після півторарічної перерви в релізах нарешті будуть доставлені. Перша моя сюжетна пісня. Перший реліз з нового міні-альбому. З хвилюванням представляю свій новий період творчості і , нехай всі життєві листи приходять вчасно.

  {loadposition Luhova}

 8. gremo RSS — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

  Alex Hramakouski (GREMO) презентував нову пісню "Десь за обрієм світи" з альбому "У далекій стороні"

  У цій пісні розповідається про безмежність світу, який відкривається перед кожним і про бажання людини осягати щось нове і незвідане, досягати поставлених цілей не дивлячись ні на що.

  ДЕСЬ ЗА ОБРІЄМ СВІТИ

  Сиві хмари розступились
  Сонцю в небі дали шлях,
  А внизу блискучі хвилі,
  Швидше крутиться земля.
  Летимо на крилах мрії
  На шляху в нове життя,
  З нами віра і надія
  Якщо разом ти і я.

  Приспів:
  Кличуть вільні
  Десь за обрієм світи,
  В нас є сила
  Кращу долю віднайти.

  На хайвеях або в небі
  Ми досягнемо мети,
  Перед нами вся планета
  Дотягнутись до вершин.
  Крізь безмежні темні хмари
  В небі нас любов веде,
  Лише серце пам’ятає
  Край землі де мати жде.

  Приспів:
  Кличуть вільні
  Десь за обрієм світи,
  В нас є сила
  Кращу долю віднайти.


  Song writer: Gremo
  Co-writer: Daria Partas
  Music producer: Kostiantyn Sukhonosov
  Guitar player: Steve Bosin
  Editor: Kirill Melnik (Instagram: @k_mlnk)
  DOP: Yaroslav Zaharchuk

 9. TheSolarMachineBand RSS — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

  Цей альбом - це спроба нагадати слухачеві про традицію прослуховування музичного альбому, як цілісної історії. Його складовими частинами є пісні та діалоги-інтермедії, що мають свої власні міні-історії. Саме тому, альбом вийшов одним треком: це унеможливлює прослуховування рандомним способом. 

  Переслуховуючи альбом Ви познайомитесь з його героями та станете свідками їх життєвих перепитій. Головними дійовими особами є двоє друзів музикантів Андрій та Орест. Основою сюжету стала несподівана та безнадійна закоханість Андрія в красуню Ганну Бездоганну, творчі експерименти та пошуки, буденність та роздуми про вічне... 

  У записі музики до альбому та інтермедій брали участь Соня Сотник, Анна Заклецька (Ганна Бездоганна), Євдоким Решетько, Сергій Тягнирядно, Володимир Некрасов, Дмитро «Бобін» Александров, Марк Токар. Також музиканти дякують за всебічну підтримку Громадській спілці «Творче патріотичне об’єднання «Музичний батальйон». 

  Всі музиканти гурту «Сонячна машина» мають музичну освіту, а також досвід роботи в симфонічних колективах. Це спонукало їх до експериментів з використанням класичної музики в оформленні інтерменії, що увійшли до альбому. Ви почуєте фрагменти творів Антоніо Вівальді, Вольфганга Амадея Моцарта, Гектора Берліоза у виконанні професійних колективів України – Камерного ансамблю «Камерна академія» під керівництвом Анатолія Баженова та Національного Академічного Симфонічного Оркестру України під орудою Володимира Сіренка. 

  Тексти пісень розкривають широку палітру людських емоцій. Тут і вірші ветерана АТО Максима Музики, поезія молодих поетів Томаша Деяка та Андрія «Вар’ята» Білецького, іронічні, майже анекдотичні тексти Андрія Войтюка та Ореста Криси, канонічний біблійний текст Екклезіаст 3; 1-8. 

  Запис було здійснено на студіях: Crystal Sound, Happy Records Studio. Запис «Еклезіаст, 3: 3-8» Євдоким Решетько - http://www.kimych.kiev.ua/ .
  Зведення та мастеринг - Crystal Sound Саундпродюсер – Сергій Тягнирядно. «Сонячна машина»: Орест Криса – вокал, гітара, перкусія, Євдоким Решетько – вокал, бас гітара, Ангдрій Войтюк – вокал, барабани, гітара, перкусія.


  Альбом «Ти в мене є»

  Google-Play-Button RSS — UA MUSIC | Енциклопедія української музики  itunes-button-2 RSS — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

  {loadposition soniachna-mashyna}

 10. Andy_o RSS — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

  Український музикант-пісенник з Києва - Andy_o представляє свій новий сингл "Сонячний день", реліз якого відбувся 30 червня.

  Проект Andy_o задумано, як втілення музичних ідей самодіяльного музиканта-пісенника - Андрія Овчаренка. Він увібрав у себе поєднання електронної музики, фанку, блюзу та британського року.

  106112810_275445650559369_3688962457048803113_n RSS — UA MUSIC | Енциклопедія української музикиУ порівнянні із попереднім дебютом - альбомом "Рай Ідеаліста", музичний напрямок почав змінюватись у сторону інді-року. З червня 2020 року було розпочато роботу над новим матеріалом. Першою ластівкою став трек "Сонячний день". Композиція була записана та зведена за участю вокалістки гурту Z.m.i.s.t - Елизавети Федорченко.

  Тематика треку розкриває вихід України з карантину, який було впроваджено з березня. На думку автора - ті, хто зміг пережити ці 2 місяці ізоляції - мають використати свій другий шанс та нарешті, почати вчитися на своїх помилках і забути про принципи: "Винні всі, але не я!", "Що я один зроблю?", "Дякую до кишені не покладеш!". Сонце знову світить нам, не дивлячись у теперішню та можливу майбутню на кризу у багатьох сферах, але щоб не сталось - ми маємо жити далі та вирішувати проблеми, які стають частиною нашого життя. Головне - перестати критикувати, не лінуватись та не боятись!

  Посилання на сторінки:
  https://www.instagram.com/
  https://www.facebook.com/
  https://soundcloud.com/

 11. mentor RSS — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

  Ужгородський рок-гурт ManTor представив свій альбом "Такі думки". Альбом був записаний у 2009 році, але в силу деяких поважних причин тільки зараз хлопці представили його широкому загалу.

  В запису альбому брали участь:

  • вокал - Віктор Свериденко (слова)
  • гітара - Палінчак Роман (слова,музика)
  • бас гітара - Скляров Сергій
  • гітара - Єлагін Сергій
  • барабани - Артем Балаж
  • продюсування - Крутипоріг Андрій
  • зведення,мастерінг - В. Повханич , Р.Талабіра

  МАНТОР - Такі думки

  1. Такі думки
  2. Літом в полі
  3. По місту
  4. Іванко
  5. Що робити
  6. Мама
  7. Драйв
  8. Амазонка
  9. Мініралка
  10. Потвора
  11. Сонце світит
  12. Bonus track: Літом в полі
 12. polina RSS — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

  У морі кохання зазвичай купаються без купальників. Під пісню «Море» Поліни Крупчак згадують про своїх романтичні пригоди на морі і планують свою відпустку цього літа. Пісня була представлена ​​місяць тому в ефірі більшості українських ФМ радіостанцій, але реліз пісні відбувся тільки зараз - коли почався сезон відпусток, і пісня стала дуже актуальною серед відпочиваючих.

  Пісня написана в танцювальному жанрі українською мовою і увійде до другого повноформатного альбому, над яким Поліна Крупчак продовжує активно працювати, незважаючи на ситуацію з культурою в країні... Співачка вірить в те, що все буде добре: повністю відновиться транспортна артерія країни, і більшість людей поїдуть відпочивати на море вже цього літа. І ця пісня стане гімном для багатьох відпочиваючих на морі.

  Пісню для Поліни Крупчак написав Ігор Осипенко - автор багатьох пісень співачки. Дана пісня вийшла запальною завдяки танцювального ритму, звучанню сопілки і простому тексту про спекотне літо і про романтичні пригоди на морському узбережжі.

  Для тих, хто ще не на морі - включайте «Море» Поліни Крупчак і мрія про відпочинок на морі може стати реальністю вже цього літа.

 13. karantin RSS — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

  Американська рок-група The Flaming Lips виконала пісню Race for the Prize всередині великих прозорих куль. Трек група виконала на розважальному шоу "The Late Show" зі Стівеном Кольбером.

  Група виступала на сцені перед аудиторією, де кожна людина також знаходилась всередині кулі. Учасники групи наділи маски і рукавички.

 14. 94674265_114717120219484_2287406196375683072_n RSS — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

  GREMO-062A17081 RSS — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

  Алекс Громаковский, який виступає під псевдонімом GREMO, презентував дебютний кліп. В основу роботи покладена історія життя співака, а саме його знайомство з дружиною та переїзд у США, аби поєднатися з коханням.

  «Ідея цієї пісні з‘явилася приблизно 4 роки тому, після того, як я переїхав до США. Тоді я відчув, що хочу розповісти свою історію. Справжність — її ключова сила, тому головні ролі у кліпі граємо ми з дружиною. У відеороботі розповідається про головне, про те, що не зважаючи на відстань і складнощі, немає ціннішого за серця, у яких живе любов. Бережіть її», — зазначив GREMO.

  «У далекій стороні» — творчий дебют спортсмена - бодібілдера, чемпіона України. Алекс Громаковский народився у Білорусі, але своє покликання знайшов у Києві. Тут займався спортивною та акторською діяльністю, писав пісні. Натхненням для кліпу став союз виконавця із його дружиною.

  Directed: Henry Lipatov
  Producer: Almotaz Aljefri
  1AD: Larry C Layfield
  DOP: Hugo Will
  Gaffer: Jerry Knight
  Costume Designer: Karina Dobra
  Make-up: Faina Rudshteyn
  Hairdresser: Robert Steinken
  Editor: Bogdan Yansen
  Post production: Beverly Films
  Color Grading: Eric Babinec
  Sound FX: D.Gordon

  Song writer: Gremo
  Co-writer: Vadym Krasnooky
  Music producer:Kostiantyn Sukhonosov
  Guitar player: Steve Bosin
  Photographer: Tetyana Drozhzhyna

  Actors:
  Girl: Lana Hramakouski
  RV driver: Henry Lipatov
  Car seller: Vitaliy DeFranko


  У ДАЛЕКІЙ СТОРОНІ

  Сам-один я на чужині
  Перебите крило, й мені
  Ну ніяк не піднятися в небо
  Поки можу іти чи повзти
  Помолюся – нехай щастить
  І нехай в них все буде як треба

  У далекій стороні
  Де свiтло у вiкні
  У далекій стороні
  Де сніжить зима
  Всім вітрам, снігам на зло
  Бережуть серця тепло
  У далекій стороні
  Де мене нема

  Мрії кличуть за небокрай
  Обіцяють дива і рай
  Але знаю, все буде нелегко
  Тож не буду слабким і на мить
  Не помічу як в грудях щимить
  Як згадаю забуте далеко

  У далекій стороні
  Де свiтло у вiкні
  У далекій стороні
  Де сніжить зима
  Всім вітрам, снігам на зло
  Бережуть серця тепло
  У далекій стороні
  Де мене нема

  Тисячі доріг, мільйони миль за спиною лишаю
  І вже навiть не знаю чого шукаю
  Чи знайду в лихоманці нового дня
  А час проходить, роки минають
  І мине все життя, щоб зрозуміти слова
  Про те, що найкраще там, де нас нема
  А тихий голос серця
  Давно шепоче
  Про те як хочу
  Я бути хочу...

  У далекій стороні
  Де свiтло у вiкні
  У далекій стороні
  Де сніжить зима
  Всім вітрам, снігам на зло
  Бережуть серця тепло
  У далекій стороні
  Де мене нема

 15. list_web_uamusic RSS — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

  Новий альбом “Навколо” гурту “Листи N” - це перша спроба колективу відійти від звичного теплого акустичного звуку і додати композиціям більш суворих та строкатих нот. А ще - це сміливий крок у незвіданий простір музичних образів.

  І в насамперед цьому сприяє усвідомлений перехід від губної гармоніки, як основного соліруючого інструменту, до баяну. “Луна”, “Нічний чай” - це ті композиції, в яких повною мірою використовується вся міць і багатогранність цього інструменту. До речі, “Нічний чай” по суті - інструментальний трек.

  А от, наприклад, пісня “Вітер” нагадає вам про “вітер доріг”, наче ви прокинулись у кіно за кермом автомобіля і прямуєте кудись удалину. І чи сон то, чи ні, але головне - не втратити віру у себе і в бажання відкривати нові горизонти.

  Але про “Горизонти” трішки нижче. До того ви ще почуєте про “Хвору людину”. І це, звісно ж не про лікування, а про те, як іноді неправильно ми сприймаємо ті дари, які нам дає життя.

  Бо в кожного з нас “Своє кіно” і своя висота неба. І пісня “Лелеки”, до речі,- ще одна композиція з баянного ряду, - яскравий приклад того, що серед всіх різнобарвностей світу, вируючих навколо нас, кожен врешті-решт приходить до розуміння того, що все це навколишнє, в яке грає наше внутрішнє - лише шахматна партія, яка, хоча і “повільно іде до цейтноту”, але - та сама, наша, чесна, рідна, у якій ми живемо і мріємо заради тих самих моментів та хвилин щастя, які йдуть ще від самого дитинства.

  Отже, підсумовуючи. “Навколо” - це стежина поміж духмяних трав, місячна доріжка на березі океану, смачний чай удвох у нічній тиші і трішечки мелодраматичного... порно. Отакого нежданчика приготували вам у треклисті альбому під номером вісім. А то ж бо, хіба ж не кохання, зведене в абсолют, і є найважливішим з усіх мистецтв? Як неможливо уявити митця, що пише пісні не від душі, так і неможливо не відчути в альбомі “Листів” почуттів.

  Але не поспішайте до обрію, тобто бонусного треку “Горизонти”, а спочатку отримайте задоволення від десяти пісень, наповнених світлом. А вже потім, перетнувши обрій, знову озирніться “Навколо”.


  Альбом

  • 01. Своє кіно
  • 02. Хвора людина
  • 03. Край де тебе нема
  • 04. Луна
  • 05. Навколо
  • 06. В мене до тебе
  • 07. Нічний чай
  • 08. Ты любишь мелодрамы
  • 09. Лелеки
  • 10. Вітер
  • bonus track: Горизонты

  Склад гурту:

  • Барабани, ефекти - Терехов Євген (крім 10 - Штанько Євген)
  • Бас - Складановський Антон
  • Баян - Кутовий Єгор
  • Вокал, тексти, гітара - Кутовий Олександр
  • Губна гармоніка - Кутовий Микита
  • Піано - Кутовий Микита (крім 2, 6, bonus - Кутовий Єгор)

  Сайт гурту: https://lettersn.com
  Facebook: https://www.facebook.com/thelettersn/

 16. Sysuev-uamusic RSS — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

  {jamedia src="https://www.youtube.com/watch?v=FkHFm4IrYpk" type="video" mtype="youtube"}

  Український артист Sysuev презентував новий україномовний cингл «Знайомі Незнайомці». Сингл та його екранізація ідеально впишуться у ваш весняний плейлист.

  У новому мелодійному синглі артист експериментує з жанрами, додає більш танцювальне звучання у звичний для нього R&B вайб, дещо повертаючи нас у музичну епоху панування Maxwell, D’Angelo, Erykah Badu і The Roots, яких так полюбляє артист з раннього дитинства.

  Візуальною підтримкою синглу виступає яскраве артхаусне відео, в якому ми можемо спостерігати історію стосунків закоханої пари з несподіваними алегоріями. Прекрасно знятий візуальний ряд, цікаві символи, зачаровуючі сцени на початку і в кінці кліпу дуже вдало поєднуються з емоційною складовою пісні «Знайомі Незнайомці».

  sysuev-ava RSS — UA MUSIC | Енциклопедія української музики«Ми діти урбану. Живемо на повну. Щодня нові захоплення. Свайп у Tinder, фаст-фуд відносини. Ми боїмося надто близьких стосунків і намагаємося загасити свої почуття в обіймах не тих, кого дійсно кохаємо. Пережив усе це на власному досвіді. Важливо у цьому вирі солодкої пристрасті не розучитися любити по справжньому», - розповідає Sysuev.

  Натхненний успіхом минулорічного альбому «Good Life», Sysuev планує реліз нової платівки «Mr.Worldwide» у квітні цього року. На цей же час заплановано великий сольний концерт з презентацією альбому, літні промо-виступи на шоукейсі Kyiv Music Days та фестивалях Atlas Weekend, Hedonism, Белые Ночи, Koktebel Jazz Festival.

 17. Pororoka RSS — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

  25 хвилин української dark-folk лірики вдтепер доступні на всіх стримінгових сервісах. Трек-лист включає вісім пісень, одна з яких написана на вірш Т.Шевченка "Думка" (Нащо мені чорні брови).

  Як розповіла вокалістка, Світланка Сугак, робота над студійними записами тривала близько двох років. Накопичення матеріалу відбувалось на двох студіях, а фіналізували альбом на студії SoundPlant.

  Вперше робота вийшла у форматі "живого відео" у квітні 2018-го. Тоді практично з одного дубля було записано 7 треків. Пізніше до альбому увійшла пісня "Журавель", присвячена пам'яті Народних Героїв України луганчан Олени Куліш та Володимира Альохіна, яких у серпні 2014-го року розстріляли терористи ЛНР за допомогу українським військовим в Луганському аеропорту. Доля подружжя залишалася невідомою близько року.

  В цілому, як зазначила фронтвумен гурту, за своєю тематикою альбом вийшов наповненим і різноплановим.

  "Тут про героїв минулого, козаків, та про сучасних героїв, роздуми щодо власної долі, життя та смерті, пошуки себе та свого кохання. Все змішалось і, гримаючи, понеслось, як справжня хвиля. Тому альбом вирішено було робити однойменним".

  Назва гурту означає велику приливну хвилю, яка утворюється двічі на рік на річці Амазонці, коли води Атлантики стикаються з річними.

  З індіаської мови тупі дослівно перекладається як "великий рокіт".

  • Запис/ накопичення матеріалу - SoundPlant, LSD records
  • Зведення - Pororoka, SoundPlant
  • Мастеринг - Антон Блащук, Павло Сафонов(SoundPlant)

  • Слова - Світлана Сугак
  • Музика - Світлана Сугак, Євген Коляда
  • Гітара - Євген Коляда
  • Вокал - Світлана Сугак
  • Клавіши, бек-вокал - Єлизавета Жарікова
  • Бандура, бек-вокал - Олена Гетьманська
  • Джембе - Світлана Сугак, Іван Арнаутов
  • Дизайн обкладинки - Лілія Воронцова

  Окрема подяка за всебічну допомогу і підтримку - Андрію Бойченко, музиканту Національної заслуженої капели бандуристів ім. Г. Майбороди.


  https://www.pororoka.com/
  https://www.facebook.com/pororokaMusic/
  https://soundcloud.com/pororoka
  https://pororoka.bandcamp.com/
  https://www.youtube.com/channel/UC64bxxOdYhh7w_I6SUmrmpg

 18. JONESER RSS — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

  JONESERвипускає другий альбом Back Two Me. Працювали над альбомом 2 роки в студіях саунд-продюсерів Генадія Пугачева та Ярослава Татарченка, відомого за власними проектами Maiak, Buhnt та Tonka (в співавторстві з Оленою Карась).

  «Змінився я – змінилась моя музика. Всі 12 пісень альбому поєднані однією сюжетною лінією, всі вони – про мій шлях, про дії та помилки. Та про повернення до себе справжнього» – каже лідер гурту Стас Веречук.

  «Більше драйва, більше гітар, більше щирості, англійська мова, більш альтернативний саунд, не менш глибокі тексти – все це про нашу нову музику. Я вважаю, що саме така музика потрібна як повітря, бо вона допомагає людям розвиватися, вона надихає мислити та відчувати, проникає під шкіру та змушує наші клітини вібрувати. Небагато хто про це думає, на жаль, та ситуація в нашій країні точно зміниться. Бо розвинутих людей з’являється все більше і я щасливий, що докладаю до цього руки та душу» - можна прочитати на сторінці Joneser у Facebook.

  Одночасто з релізом другого альбому JONESER випустили дуже якісне та креативне відео на пісню Miraline в жанрі анімації, над яким працювали друзі з Black Soil Production.

 19. sence RSS — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

  У відео на пісню «Сенс» від гурту Андрія Антоненка Riffmaster знялися відомі музиканти, актори, журналісти, режисери та громадські діячі, які усвідомлюють, що свобода кожного з нас сьогодні під загрозою і кожного з нас сьогодні можуть звинуватити у скоєнні злочину. Але всі ми хочемо жити у сильній правовій державі, де закон, право на захист і презумпція невинуватості є базовими цінностями. В епоху постправди правда повинна бути під захистом. У сучасних умовах приховати правду неможливо. Але захистити її складно, особливо коли зацікавлені в її приховуванні керують правосуддям. Захистити правду і покарати справжніх злочинців – це і є СЕНС!

  Над кліпом працювали:

  • Re:Evolution film
  • Режисер/оператор: Олена Божко
  • Монтаж: Віктор Придувалов, Олесандр Кулак
  • Постпродакшн: mental dRive studio
  • Адміністрування: Соня Сотник #НаШапку

  12 грудня 2019 року поліція затримала так званих «підозрюваних» у вбивстві журналіста Павла Шеремета. Це військовий медик Яна Дугар, лікарка та волонтерка Юлія Кузьменко і музикант, учасник АТО на Сході України й діючий сержант ССО ЗСУ Андрій «Riffmaster» Антоненко. Докази, які представили на скандальному брифінгу очільники поліції та слідчі, не переконали громадськість у причетності Андрія, Юлі та Яни до резонансного вбивства відомого журналіста.

  Незважаючи на переконливі аргументи та незаперечні факти від захисту, Юлію та Андрія взяли під варту і тримають у слідчому ізоляторі, а Яну — під домашнім арештом.

  І до сьогодні:

  • не надано ЖОДНОГО доказу причетності Андрія, Юлі та Яни до злочину проти Павла Шеремета. У суді оперують тільки ефемерними припущеннями;
  • грубо порушені право людини на захист;
  • адвокати й досі не допущені до матеріалів справи, які, начебто, є у "слідства"…

  Під загрозою Презумпція невинуватості — засаднича стаття цивілізованого правосуддя. Сьогодні в Україні, європейській країні, порушуються основи європейської демократії. Сьогодні кожен громадянин України під загрозою. Сьогодні вбивцею можуть оголосити саме тебе.

  У кліпі знімалися: Віталій Кириченко, Сашко Положинський, Олег Собчук, Соня Сотник, Анастасія «Стасік» Шевченко, Віктор Придувалов, В’ячеслав Пілунський, Олександр «Фоззі» Сидоренко, Сергій Кузін, Женя Галич, Ахтем Сеітаблаєв, Борис Таршис, Катерина Степанкова, Володимир Балух, Євген Степаненко, Світлана Орліченко, Андрій Яценко (Diezel), Олександр Ярмола, Дмитро Шуров, Ашот Арушанов, Юрій Юрченко («Юркеш»), Юрій Макаров, Антон Слєпаков, Олена Божко, Євген Кібець, Римма Зюбіна, Сергій Танчинець, Олексій Зволинський, Олексій Курбаков (Льолік), Вікторія Ягич, Іван Леньо, Дмитро Сазонов, Леся Литвинова, Анатолій Вексклярський, Лариса Руснак,Олег Фагот Михайлюта, Сергій Мартинюк, Валерій Ананьєв, Олександр Гагаєв.

 20. blstshps_uamusic RSS — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

  У вересні 2019 року колектив випустив дебютний сингл "Sip of Courage", який доступний на всіх стрімінгових сервісів, включаючи: Apple Music, Spotify, YouTube Music, YouTube, Shazam, Deezer, Soundcloud, Bandcamp та багатьох інших.

  Над синглом працювали Choleric Sound - зведення і майстеринг, а також словацький художник Denys Puccini - обкладинка синглу.

  Також гурт приймав участь в українській музичній премії - Jager Music Awards 2019 у номінації "Young Blood", де серед 580 учасників вони змогли пройти в ТОП 30 фіналістів.
  Паралельно колектив працював над створенням і записом свого першого міні-альбому і вже в листопаді 2019 року почав роботу над дебютним кліпом під назвою "Cosmic Dance".

  На однин з треків майбутнього міні-альбому - "Cosmic Dance" група спільними зусиллями, зняла відео кліп із використанням VHS-камери та із навмисною лоуфайною якістю.

  У випадку “Blast Shapes”, VHS - не мейнстрим, а інструмент для передачі атмосфери 80-х - 90-х років. Наче нічого особливого, але коли з’являються перші поміхи, розумієш кайф від перегляду архівних записів максимально побутових і простих речей.

  "Cosmic Dance" це не спроба відновити той час за допомогою музики. Це звернення до минулого з проханням спонукати нас до безтурботності, як у дитинстві.

  Над зйомкою, монтажем та обробкою кліпу працював словацький художник - Denys Puccini.

  У перших числах січня 2020 року було завершено роботу над дебютним міні-альбомом «Cosmic Dance». У міні-альбомі увійшло 6 треків, у тому числі «“Sip of courage”, «Cosmic Dance», “Terminator party” та інші.

  Звучання треків - тепле, розслаблене, місцями різке та енергійне, в поєднанні з глибокими текстами. Міні-альбом занурить слухача в романтичну атмосферу неонових мрій і створить ненав'язливу ностальгію.

  На даному етапі музиканти закінчують роботу над своїм дебютним міні-альбомом, реліз якого заплановано в першому місяць 2020 року, а також займаються підготовкою до свого першого виступу, який відбудеться вже 19 січня в клубі "Теплый Ламповий".


   Соціальні мережі: