18.10 / Rock Battle UA / Docker-G PUB

18.10.2020 Третій відбір у Docker-G, Rock Batte UA

У пекельній битві за місце в півфіналі, будуть брати участь такі музичні банди :
- DRAFT
- U.A.R
- Сни Доріг

Квитки на Karabas

Деталі за тел: 097 427 51 08 Заявка на участь : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Проект, що захопив серця тисяч, обрав кращих з кращих, у музичних баталіях, за два роки свого існування!

з 20 вересня, у Docker-G, Rock Batte UA запрошує на відкриття оновленого музичного конкурсу! Відтепер ще палкіша боротьба, ще жорсткіший відбір, та ще більше емоцій чекають на глядачів. Відомі гості, друзі та атмосфера музичної битви - це свято, на якому кожен знайде щось цікаве для себе.

Тож, відкривають марафон, та змагатимуться за місце у півфіналі:

  • Drum & Tuba Band
  • BrainDead Generation
  • 69 кроків

Професійна команда суддів, яка складається з відомих музикантів та діячів культури, дасть свою незалежну оцінку, та саме вони, за допомогою балів, визначать подальшу долю конкурсантів! Оцінки виставлятимуться за трьома критеріями : якість виконання, подача матеріалу, оригінальність відповідно свого жанру.

Поліна ІвановаНова програма батлу залишає головні критерії відбору, але ми всеж внесли вагомі зміни для артистів, які повинні підвищити бажання перемоги та рівень професійності. А саме нові спонсори та вагоміші призи. Відтепер буде нова фішка! Вперше в Україні кожному учаснику будуть знімати кліп а реальному часі. Також в конкурсі можуть брати участь гурти різних стилів (критерії оцінювання не залежать від стилю) - прокоментувала організатор батлу Поліна Іванова.

Музиканти, що стануть переможцями відбору, одразу потрапляють у півфінал Rock Battle UA, де будуть боротись за звання фіналістів проекту, та за виграш цінних призів: 15 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ на витрати для свого музичного колективу!

Подарункові сертифікати від нашого генерального партнера Karabas.com, та статтю про переможців на ресурсах KARABАS, що охоплють більше мільйона підписників у соцмережах, по всій Україні.

Професійний пакет графічної реклами для найкращого просування свого гурту від студії PhatPictures Production.

Якісне фото-портфоліо від одного з найвідоміших концертних фотографів України - Soshenko Olga.

Сертифікат на татуювання від студії TwistedFox Tattoo - Надя Каламеец.

Організацію переможного сольного концерту у Docker pub.

Статтю та особисту сторінку з інформацією про гурт, у першій всеукраїнській музичній енциклопедії - UA MUSIC.

Інтерв'ю та ротацію власного треку на найроковішому та найдрайвовішому радіо - РокРадіо UA

Останнім сюрпризом для переможців Rock Battle UA, стане виступ на музичному фестивалі, та поки ми будемо тримати це від вас у невеличкому серкреті! ))

Тож, беріть із собою друзів і близьких, приходьте на запеклу боротьбу, та насолоджуйтесь атмосферою разом із нами, командою Rock Battle UA!


20 вересня , 20:00 , Docker - G PUB , вулиця Ігорівська, 13/5

Деталі за тел: 097 427 51 08 Заявка на участь : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.