rockbattle04102020 18.10 / Rock Battle UA / Docker-G PUB — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

18.10 / Rock Battle UA / Docker-G PUB

18.10.2020 Третій відбір у Docker-G, Rock Batte UA

У пекельній битві за місце в півфіналі, будуть брати участь такі музичні банди :
- DRAFT
- U.A.R
- Сни Доріг

Квитки на Karabas

Деталі за тел: 097 427 51 08 Заявка на участь : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Проект, що захопив серця тисяч, обрав кращих з кращих, у музичних баталіях, за два роки свого існування!

з 20 вересня, у Docker-G, Rock Batte UA запрошує на відкриття оновленого музичного конкурсу! Відтепер ще палкіша боротьба, ще жорсткіший відбір, та ще більше емоцій чекають на глядачів. Відомі гості, друзі та атмосфера музичної битви - це свято, на якому кожен знайде щось цікаве для себе.

Тож, відкривають марафон, та змагатимуться за місце у півфіналі:

  • Drum & Tuba Band
  • BrainDead Generation
  • 69 кроків

Професійна команда суддів, яка складається з відомих музикантів та діячів культури, дасть свою незалежну оцінку, та саме вони, за допомогою балів, визначать подальшу долю конкурсантів! Оцінки виставлятимуться за трьома критеріями : якість виконання, подача матеріалу, оригінальність відповідно свого жанру.

polina 18.10 / Rock Battle UA / Docker-G PUB — UA MUSIC | Енциклопедія української музикиНова програма батлу залишає головні критерії відбору, але ми всеж внесли вагомі зміни для артистів, які повинні підвищити бажання перемоги та рівень професійності. А саме нові спонсори та вагоміші призи. Відтепер буде нова фішка! Вперше в Україні кожному учаснику будуть знімати кліп а реальному часі. Також в конкурсі можуть брати участь гурти різних стилів (критерії оцінювання не залежать від стилю) - прокоментувала організатор батлу Поліна Іванова.

Музиканти, що стануть переможцями відбору, одразу потрапляють у півфінал Rock Battle UA, де будуть боротись за звання фіналістів проекту, та за виграш цінних призів: 15 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ на витрати для свого музичного колективу!

Подарункові сертифікати від нашого генерального партнера Karabas.com, та статтю про переможців на ресурсах KARABАS, що охоплють більше мільйона підписників у соцмережах, по всій Україні.

Професійний пакет графічної реклами для найкращого просування свого гурту від студії PhatPictures Production.

Якісне фото-портфоліо від одного з найвідоміших концертних фотографів України - Soshenko Olga.

Сертифікат на татуювання від студії TwistedFox Tattoo - Надя Каламеец.

Організацію переможного сольного концерту у Docker pub.

Статтю та особисту сторінку з інформацією про гурт, у першій всеукраїнській музичній енциклопедії - UA MUSIC.

Інтерв'ю та ротацію власного треку на найроковішому та найдрайвовішому радіо - РокРадіо UA

Останнім сюрпризом для переможців Rock Battle UA, стане виступ на музичному фестивалі, та поки ми будемо тримати це від вас у невеличкому серкреті! ))

Тож, беріть із собою друзів і близьких, приходьте на запеклу боротьбу, та насолоджуйтесь атмосферою разом із нами, командою Rock Battle UA!


20 вересня , 20:00 , Docker - G PUB , вулиця Ігорівська, 13/5

Деталі за тел: 097 427 51 08 Заявка на участь : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.