gady_muzika UA MUSIC презентували нову музичну програму "МУЗІКА | алко-вечорниці" — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

UA MUSIC презентували нову музичну програму "МУЗІКА | алко-вечорниці"

Публічна людина на сцені та в житті – це дуже часто дві різні людини. Насамперед тому, що вдома у нас є можливість розслабитися і побути собою серед своїх: випити філіжанку кави або чогось міцнішого та розповісти пару-трійку цікавих історій.

Енциклопедія української музики UA MUSIC спільно з друзями та партнерами покажуть українських виконавців без сценічних масок та телевізійних стандартів. Ми будемо не лише слухати пісні наживо, але й розповімо про життя кожного гурту, поговоримо з фронтменами, а також з тими, хто частіше за все знаходиться за кадром.

Проект «Музіка | Алко-вечорниці» - це музичне та дещо нове шоу на просторах українського інтернету. Ми вирішили розпочати з гурту «Брати Гадюкіни». Музиканти з великим досвідом та багажем історій зіграють старі й нові пісні, відкриють завісу щодо нового альбому «Сміх і Гріх» та розкажуть цікаві історії, які ви точно ще не чули!

grubskiy UA MUSIC презентували нову музичну програму "МУЗІКА | алко-вечорниці" — UA MUSIC | Енциклопедія української музики“Ми почали з «Братів» саме тому, що доволі давно спілкуємось з ними та завжди дивувались дуже сучасному погляду на життя і харизмі учасників гурту. Під час зйомки та підготовки відео ми отримали безліч емоцій, і тепер дуже хочемо поділитися з вами своїми враженнями.“ - прокоментував засновник UA MUSIC Денис Грубський.