MILES BABIES презентували свій новий загадковий сингл

Категорія: Новини
look MILES BABIES презентували свій новий загадковий сингл — UA MUSIC | Енциклопедія української музики513
MILES_BABIES MILES BABIES презентували свій новий загадковий сингл — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

«О.Т.Н.Н.» - таку назву має нова пісня київського інді гурту. Прем’єра відбулася 21 вересня в світовій мережі.

Композиція стала першим синглом, оприлюдненим гуртом з початку року. Робота над новою піснею тривала упродовж серпня. Запис був здійснений на студії «Шпиталь Рекордз», місто Тернопіль під керівництвом вже традиційної персони для гурту, - українського музиканта та саунд продюсера Лесика Драчука, більш відомого як OMODADA.

«О.Т.Н.Н.» - на відміну від багатьох інших пісень гурту не має чіткого особистого забарвлення. Це універсальна річ, що оспівує певний психологічний стан умовного героя, в якого щось пішло не за планом. Це бадьора за ритмікою композиція, але емоційно вона скоріш гнітюча.До того ж, композиція трохи загадкова за назвою. Розгадати буде не складно, але звісно шляхом прослуховування.

Так коментує новий трек фронтмен гурту Олексій Макаров: «Це доволі незвична для мене пісня. Її я можу порівняти з арт хаусним триллером, після перегляду якого, а в нашому випадку прослуховування, можна отримати цікаву емоційну розрядку. Можу сказати точно, що в О.Т.Н.Н я намагався осмислити феномен психологічного насильства. Але насамперед це музика, яку треба слухати і не брати в голову зайвого:)»

Іван Ковальов, гітарист гурту: «Що до треку, - це один з моїх улюблених. Це дуже ритмічна, цікаво синкопована річ. Тут злагоджено і тонко працюють разом ритм секція та основний риф. Аранжували дуже ретельно, намагалися надати максимально поліфонічного звучання гітарам, наповнити перкусією. На мій погляд, нам це добре вдалося»

Обкладинкою синглу стала стилізована алюзія на титульний постер до культової стрічки італійського режисера Мікеланджело Антоніоні «Фотозбільшення».

Поява синглу є продовженням нового етапу в житті гурту. Імовірно, разом із раніше записаними треками, сингл «О.Т.Н.Н» стане частиною міні альбому, вихід якого планується найближчим часом.