«ПАРНИША» від «Daizy Crazy» - українська відповідь хітам гурту «Ленінград»!

Категорія: Новини
1132

«Daizy Crazy» - це новий яскравий музичний фрукт, який складається з дуету неординарних дівчат. Вони не тільки виконавиці, але й творці власних пісень - від ідеї текстів до аранжувань. Музика, яку вони створюють - Electro Pop Dance - легка і танцювальна, головною фішкою якої є стьобний текст та гра слів.

«Daizy Crazy» розповідають у піснях свої жіночі історії в усіх їхніх соковитих фарбах: про любов, секс, бажання, хіть, пристрасть, а також курйозних безглуздих моментах, які час від часу трапляються з прекрасною половиною.
Перше знайомство - прем'єра дебютної пісні "Парниша" вже на iTunes для скачування.

А також продовжити літній настрій можна переглядом кліпу від режисера і основного актора відео - Радислава Лукіна

Пісня була написана учасницями гурту майже за один тиждень. Перше, що виникло в жіночій голові, і в подальшому стало головним рінгтоном пісні - це «настирливий», «танцюючий», «в’їдливий» саксофон.

Історія тексту пісні "Парниша" виникла на основі реальних подій, які трапилися з однією із учасниць гурту. Одного разу в Парижі вона по вуха закохалася в красеня-француза, і всіляко домагалася його кохання, але так і не заволоділа ним, дізнавшись його страшну таємницю. Дівчата вже поспішають поділитися цією таємницею і «заразити» Вас своїм Crazy-бітом, який вони БАЧАТЬ очима музики.