Група THESMILE представила кліп на трек LOUNGE

Категорія: Новини
look Група THESMILE представила кліп на трек LOUNGE — UA MUSIC | Енциклопедія української музики1557
maxresdefault Група THESMILE представила кліп на трек LOUNGE — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

Відомий український режисер Олександр Макаров (а також засновник і автор пісень групи THESMILE) випустив нову відеороботу LOUNGE.

Буквально на днях відбулася прем'єра кліпу артиста Big Boss на запальну пісню «Мажор», над яким також працював Олександр Макаров. А тепер Олександр представляє кардинально протилежну роботу - філософську та чуттєву, яка дозволить оцінити всю багатогранність режисера.

«Моєю головною задумкою було створити пісню, під яку добре робити... все: лежати на пляжі і міркувати, милуватися океаном, попивати прохолодний мохіто, здійснювати ранкову пробіжку, мріяти про прекрасне майбутнє... Мені хотілося написати трек різноплановий, але щоб при цьому він налаштовував на спокійний лад», - розповідає Олександр.

Цікаво, що трек був написаний всього за один день, а спочатку називався «24». А ось на створення кліпу знадобилося півроку:

«Мені здавалося, що в треку не вистачає чогось «живого»- голосу. Я випадково познайомився з моделлю Іреною Алмазовою, ми почали спілкуватися. І у нас з'явилася ідея: ми записали, як Ірена вимовляє слова «Я люблю тебе» - і ця фраза повторюється протягом треку. Протягом півроку я просив Ірену робити відеоселфі з різних куточків світу, де вона відпочивала або працювала. Проблема була в тому, що вона, як і всі дівчата, робила вертикальні селфі замість горизонтальних. А це важливо: вертикальне відео складніше монтувати. Я часом стукав кулаком по столу, ми сварилися, навіть не розмовляли по кілька днів - але в підсумку є результат»

Олександр Макаров упевнений: трек і відео LOUNGE, в першу чергу, зворушить тих, хто вміє відчувати і переживати:
«Це не просто набір кадрів - в цьому кліпі укладена ціла історія: тонка, але насичена і глибока. І кожен в цьому кліпі знайде щось своє»

Композитор / режисер: Олександр Макаров
Модель / голос: Ірена Алмазова