ТОП-10 плейлістів UA MUSIC

Категорія: Новини
look ТОП-10 плейлістів UA MUSIC — UA MUSIC | Енциклопедія української музики5619
eric-nopanen-208576 ТОП-10 плейлістів UA MUSIC — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

Енциклопедія української музики з кожним днем стає все більшою. Музичного контенту також не меншає. І ми вирішили підбити підсумки не тільки нашої роботи, а й вашої зацікавленості щодо виконавців.

Сьогодні ми відібрали 10 виконавців нашої енциклопедії, музику яких прослуховували найбільше. Тож насолоджуйтесь українською музикою, поповнюйте свої плейлисти новою музикою та коментуйте, кого ви важаєте найкращим виконавцем для себе.

Український рок-гурт зі Львова. Грають разом із 2006 року. На конкурсі Global Battle of the Bands 2008 року перемогли у львівському відборі, але загалом у всеукраїнському фіналі посіли 7-е місце.

Це тандем впевненого і амбітнього музиканта Кості Сохацького та відомого аранжувальника, досвідченого саундпродюсера Євгена Дона.

Гурт з міста Тернопіль був створений у 1996. За свою історію гурт проходив через кілька музичних напрямків та інструментальних наповнень, проте завжди незмінною залишалась ліричність та ніжність пісень гурту.

Гурт KRICHUSS заснований у 2014 році в місті Київ. Хлопці грають альтернативний рок, та вже встигли відіграти на багатьох фестивалях країни.

Гурт утворився 2012 року, і мав відтоді назву "Ягич" за прізвищем солістки, композитора та авторки текстів пісень Вікторії Ягич. Вікторія на пару з гітаристом та аранжувальником Дмитром Чубуром створили акустичну програму у дві гітари та два вокали і деякий час виступали на квартирниках та в невеличких пабах міста Києва.

Ужгородський рок-гурт "4исла" (Числа) утворилася в 2005 році. У основі репертуару пісні Геннадія Донецького, поета і композитора, автора 5 сольних альбомів.

Гурт постійно виступає у Запоріжжі, виїздив із концертом до Харкова і навіть встиг виступити на сцені музичного фестивалю «Lviv Acoustic Fest».

Joryj Kłoc [вимовляється «йорий клоц»] — Галицько‑Волинська обрядова гіп-гоп-дайбоже-рок-етно-чорт ватага з міста Лева, яка на підмостках коїть «шалену розруху»

Гурт Ptakha був заснований напочатку 2016 року. Колектив складається з чотирьох дівчат та виконує музику в стилі електронік фольк. Дві бандури, три заворожуючі вокали та електронна складова створюють унікальний та автентичний образ гурту. Дівчата пишуть аранжування на фолькові пісні та вірші українських авторів, а також зводять та продюсують свої власні пісні.

Це гурт, основу якого складає бандура. Яскрава, сучасна, віртуозна, могутня і водночас ніжна, вона переносить у світ чарівної української пісні, у світ нелегкої, але славної української історії, часткою якої бандура була на протязі не одного століття. А поєднання фольклору із сучасними ритмами і аранжуваннями надає свіжості звучанню цього унікального інструменту.