Kyiv Mambo & Swing Combo @ Old Fashioned Bar

Категорія: Новини
look Kyiv Mambo & Swing Combo @ Old Fashioned Bar — UA MUSIC | Енциклопедія української музики1531
Kyiv_Mambo_Event_01-01 Kyiv Mambo & Swing Combo @ Old Fashioned Bar — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

Мамба, ча-ча і свінг: не нудна п'ятниця 13-е в Old Fashioned Bar

13 жовтня в Old Fashioned Bar відбудеться джазовий вечір від команди Kyiv Mambo & Swing Combo. Концертна програма "Mambo, Cha-Cha, Swing" - це золоті мелодії минулого у виконанні "джазового комбо". У цей вечір ви зможете почути класику latin jazz, swing і R & B в оригінальних і авторських аранжуваннях.

Ця музика виникла в кінці 40-х рр минулого століття. Зародившись в період розквіту Swing Music, вона стала своєрідною гримучою сумішшю свінгу, латино і ритм-н-блюзу. Музична виразність джазу, яскраві імпровізації солістів, ритмічна і гармонійна різноманітність, домішки автентичної мамби - музичний калейдоскоп цього вечора.

Ви почуєте кращі мелодії Perez Prado, Ray Charles, Rosemary Clooney, Peggy Lee та інших культових музикантів цих жанрів. На сцені виступить цілий оркестр, адже інакше колектив Kyiv Mambo & Swing Combo звучить занадто "дрібно". Музиканти виступають з трубою, саксофонами, тромбоном, басом, перкусією, гітарою, ударними і навіть роялем. Музичну гармонію доповнює яскравий голос Марі Жигінас.

П'ятниця 13-е може бути доброю, якщо наповнити її правильної музикою. Чекаємо вас 13 жовтня в Old Fashioned Bar на самому запальному концерті осені.